Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Време за неа

Специјална понуда со производи кои им се најомилени на нашите купувачки.

-65%
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 
 • „Сон од бајките“ само со Дормео!
  -20%

  „Сон од бајките“ само со Дормео!

  Сега сонот од бајките е достапен за сите! Сите Дормео душеци се со специјален ПОПУСТ од 20% и тоа со можност за плаќање до 12 рати, без камата.

  „Сон од бајките“ само со Дормео!
  -20%

  „Сон од бајките“ само со Дормео!

  Специјална ограничена понуда. 20% ПОПУСТ на сите Дормео душеци!

 • Имајте РАНДЕВУ со перницата
  до -50%

  Имајте РАНДЕВУ со перницата

  Тука ќе ја најдете вистинската перница за вас и да ја одберете со попуст и до 50%!

  Имајте рандеву со Вашата перница, пред да ja однесете во кревет!

  Имајте РАНДЕВУ со перницата
  до -50%

  Имајте РАНДЕВУ со перницата

  Имајте рандеву со Вашата перница, пред да ja однесете во кревет!

 • Купете и направете добро дело
  подарок

  Купете и направете добро дело

  Со секој купен наддушек, 300 денари се одвојуваат за обезбедување на прочистувачи на воздух, наменети за центрите за деца со посебни потреби.

  Oд: 6.490,00 ден.

  Купете и направете добро дело
  подарок

  Купете и направете добро дело

  Со секој купен наддушек донирате 300 денари за прочистувачи на воздух

 • Душек IMemory S Plus

  Душек IMemory S Plus

  Високо - квалитетен, 3-зонски, хипоалерген душек со висина од 20 см., произведен со наградуваната Octaspring® технологија. 

  Редовна цена: 19.990,00 ден.

  Специјална цена: 15.992,00 ден.

  Душек IMemory S Plus

  Душек IMemory S Plus

  Високо - квалитетен, 3-зонски, хипоалерген душек со висина од 20 см.

 • Одберете ја вистинската за вас

  Одберете ја вистинската за вас

  Одберете ја вистинската за вас

  Одберете ја вистинската за вас

  Одговорете на прашањата и дознајте која е вистинската перница за вас!

 

Душеци

 
 

Над-душеци

 
 

Перници

 
 

Јоргани

 
 

Акција

 

Најпродавани производи

Рецензии од купувачи:

Топ понуди

Најдобри понуди

konfigurator-na-duseci
konfigurator-na-duseci

Како да го одберете идеалниот душек?

Кликнете тука