КУПУВАЈТЕ ПО КАТЕГОРИИ
Наши продавници
Клуб 5*
0
0,00 ден.
Losd fsdf sd
Нема производи во вашата кошничка.
Photo
Video
-50%

Уживајте во едноставната луксузност на овој мек пешкир и завиткајте се во удобност, секој пат кога ќе излезете од бањата. Изработен е од 100% целосно природен памук кој е супер мек на допир и со дебелина од 500gsm. Достапен во беж и сина боја, со класичен дизајн. Достапен во три димензии и се пере на 60°C.

Charming Пешкир

Редовна цена: Од 500,00 ден. До


Специјална цена: Од 250,00 ден. До

За да го дознате времето на испорака, одберете од дадените опции.
Јавете ни се на 02 3094-552
Кратко инфо

Уживајте во едноставната луксузност на овој мек пешкир и завиткајте се во удобност, секој пат кога ќе излезете од бањата. Изработен е од 100% целосно природен памук кој е супер мек на допир и со дебелина од 500gsm. Достапен во беж и сина боја, со класичен дизајн. Достапен во три димензии и се пере на 60°C.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Луксузност во вашата бања

Ако користите стари, тенки и груби пешкири кои изгледаат уморно и ја иритираат вашата кожата, можеби е време за наједноставната надградба на бањата – нов сет пешкири изработени од супер мек памук со едноставен и класичен дизајн. Навистина е лесно да додадете поголема удобност и стил во вашата бања и да го претворите домот во оаза на мирот во која ќе се опуштите.

Едноставно задоволство, секој ден

Сите сакаме да се опуштиме со топол туш или бања по напорниот ден. Сега, можете да бидете сигурни дека оваа удобност ќе се продолжи и ќе трае подолго со овој мек пешкир со влакна изработени од 100% целосно природен памук. Имајте совршен крај на вечерната рутина и почастете се со едноставна луксузност во која ќе уживате секој ден.

Мек, цврст и впивлив

Секој пешкир е изработен од 100% целосно природен памук за долготрајна удобност, издржливост и впивливост. Меките влакна на овој природно хипоалерген материјал нуди луксузно чувство на кожата и ја впиваат водата за да можете брзо да се исушите, без триење и иритации.

Класичен дизајн во две бои и три димензии

Dormeo Charming Пешкирот е достапен во две класични бои, сина и беж и со класично порабување на краевите, традиционален показател за квалитет кој обезбедува пешкирите долго да изгледаат како нови. Овој пешкир е достапен во три димензии: 30x50, 50x100см и 70x140см, со долготрајни бои и може да се пере на 60°C за максимална хигиена.

Технички карактеристики
Дормео линија Essence
Дормео програма дневна соба

Рецензии од купувачи (0 рецензии)

Сè уште нема рецензии за овој производ ...

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star