КУПУВАЈТЕ ПО КАТЕГОРИИ
Наши продавници
Клуб 5*
0
0,00 ден.
Losd fsdf sd
Нема производи во вашата кошничка.

Charming Декоративен сет од ќебе и перница

Photo
Video
-45%

Создадете го совршеното удобно катче со овој нов декоративен сет од ќебе и перница кој нуди стил и удобност каде и да сте. Уживајте во перничето полнето со Wellsleep® микровлакна во комбинација со супер мекото ќебе и ќе добиете непобедлива комбинација на практична удобност.

Charming Декоративен сет од ќебе и перница

Редовна цена: 3.980,00 ден.


Специјална цена: 2.190,00 ден.

Достапно на залиха. Време на испорака: до 7 работни дена.
Јавете ни се на 02 3094-552
Кратко инфо

Создадете го совршеното удобно катче со овој нов декоративен сет од ќебе и перница кој нуди стил и удобност каде и да сте. Уживајте во перничето полнето со Wellsleep® микровлакна во комбинација со супер мекото ќебе и ќе добиете непобедлива комбинација на практична удобност.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Make your environment your own

Во овој комплициран и честопати збунувачки свет, едвај чекаме да се вратиме дома во простор кој е наш, простор кој го дизајнираме за да ги исполни сите наши потреби и желби. А има ли нешто подобро од тоа да се опуштите со мека перница и ќебе? Без разлика дали гледате телевизија, читате книга, си муанетите со пријателите или семејството или уживате во попладневната дремка, Dormeo Charming Декоративниот сет од ќебе и перница ќе направи да се опуштите, без разлика каде се наоѓате.

Dormeo Charming Decorative Blanket & Cushion Set

Перниче полнето со Wellsleep® микровлакна за најмеките прегратки

Dormeo брендот е експертот за спиење чиешто долгогодишно искуство носи одмор и релаксација на безброј задоволни корисници. Dormeo брендот нуди висококвалитетно полнење од Wellsleep® микровлакна како најдоброто решение за перници.

Dormeo Charming Decorative Blanket & Cushion Set

Меко, топло ќебе под кое ќе се опуштите

Мекото ќебе нуди одлично чувство при допир и моментално ви нуди чувство на опуштеност додека го допирате. Додавањето на џебот за стапала е дополнителна карактеристика која ќе направи да се заљубите во ова ќебе уште при првиот допир.

Dormeo Charming Decorative Blanket & Cushion Set

Практичен и повеќенаменски, дома и надвор

Овој сет од ќебе и перница е одличен и практичен подарок со повеќе намени за дома или за надвор, нудејќи ви дополнителена удобност и топлина каде и да ви е потребна.

  • Уживајте во поголема луксузност кога одморате на каучот или на омилената фотелка
  • Понесете го во кревет за дополнителна топлина и мекост
  • Користете го како прекривка и перница за дополнителна боја и текстура низ домот
  • Чувајте го во автомобилот за патувања, пикници и кампување
  • Ставете го на подот како мека подлога за детската игра
  • Користете го ќебето како шал за студените денови, кога седите во градината или на балконот
  • Dormeo Charming Decorative Blanket & Cushion Set
  • Dormeo Charming Decorative Blanket & Cushion Set
  • Dormeo Charming Decorative Blanket & Cushion Set
  • Dormeo Charming Decorative Blanket & Cushion Set

Класичен дизајн кој е лесен за одржување

Ќебето и перницата се достпани во две нијанси на кафеава боја, по една нијанса на секоја страна. Рабовите се зајакнати со контрастно порабување, традиционален показател за елеганција и квалитет. Ќебето е со димензија 130x190см, а перница 40x40см. Двата производи може да се перат во машина на 30°C и брзо се сушат.

Dormeo Charming Decorative Blanket & Cushion Set
Технички карактеристики
Дормео линија Essence
Дормео програма дневна соба

Рецензии од купувачи (0 рецензии)

Сè уште нема рецензии за овој производ ...

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star