КУПУВАЈТЕ ПО КАТЕГОРИИ
Наши продавници
Клуб 5*
0
0,00 ден.
Losd fsdf sd
Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5* Премиум членство

Photo
Video

Дали сакате да купувате со ексклузивни привилегии? Дали сакате да штедите со секоја нарачка и да добивате понуди достапни само за Вас? Станете Клуб 5 * Премиум член и искористете ги сите овие привилегии.

Специјална понуда. Со секое Клуб 5* Премиум членство, добивате ПОДАРОК Dormeo Siena Light Јорган 140x200см. во вредност од 2.580 ден.
Клуб 5* Премиум членство
1.390,00 ден.
Достапно на залиха. Време на испорака: 3 до 5 работни дена.
Јавете ни се на 02 3094-552
Кратко инфо

Дали сакате да купувате со ексклузивни привилегии? Дали сакате да штедите со секоја нарачка и да добивате понуди достапни само за Вас? Станете Клуб 5 * Премиум член и искористете ги сите овие привилегии.

Дознајте повеќе
Детали за производот

ПОДАРОК Dormeo Siena Light Јорган

Специјална понуда. Со секое Клуб 5* Премиум членство, добивате ПОДАРОК Dormeo Siena Light Јорган 140x200см. во вредност од 2.580 ден.

Ексклузивни предности:

 • Клуб брошура - Попусти и понуди на наши производи
 • Попусти од наши партнери - Специјални понуди подготвени заедно со нашите партнери
 • Вредносни ваучери - Ваучери во вредност од 2x300 ден. и 2x400 ден. (важност 4 недели)
 • Дополнителна гаранција - Гаранција од 12 месеци на електрични производи.
 • Вреден подарок - Со секое зачленување, добивате вреден подарок
 • Наградни игри - Учество во специјални наградни игри
 • Најдобри понуди од нашите брендови - достапни само за Клуб5* купувачи
 • Бесплатен каталог - доставен до вашиот дом

Партнери на Клуб 5*:

 1. Сава осигурување: - заштеда од 500 денари за домаќинско осигурување - заштеда од 1000 денари за каско осигурување
 2. Хотел Монтана Палас: – 2 ноќевања по цена од 1, со вклучен појадок (заштедете 1540 денари)
 3. Очна оптика Геталдус: – Ваучер со заштеда од 300 денари, кои се добива при купување на производи со вкупна вредност од над 3000 денари.
 4. Силуете: - ваучер со заштеда од 600 денари, при користење на услуги со вкупна вредност од над 3000 денари. - хит третман за слабеење криолиполиза, 2 третмани по цена од 1( заштедете 2700 ден)
 5. Шатци:– ваучер со заштеда од 15%, при купување на производи со вкупна вредност од над 5000 денари.
 6. Сковин:– ваучер со заштеда од 10%

Станете Клуб 5* член и уживајте во одличните предности кои ги имаат нашите членови!

Дали сакате да купувате со ексклузивни привилегии? Дали сакате да штедите со секоја нарачка и да добивате понуди достапни само за Вас? Станете Клуб5* член и искористете ги сите овие привилегии.

Голем број на производи достапни само за Вас

Клуб5* е посебна програма од нашите брендови Dormeo, Delimano, Top Shop, Walkmaxx, Rovus и Wellneo. Само со Клуб5*, секогаш ќе имате пристап до нашите најатрактивни попусти, изненадувања и понуди со вредни подароци.

Искористете ги сите предности веднаш!

Клуб5* е програма со која ќе ги почувствувате привилегиите уште веднаш по Вашата прва нарачка.

Технички карактеристики
Дормео линија Comfort
Дормео програма спиење

Рецензии од купувачи (0 рецензии)

Сè уште нема рецензии за овој производ ...

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star