Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
Photo
Video

Delimano Brava Pro рендето има 4 различни страни со кои можете едноставно да ги изрендате сите состојки: кора од лимон, сирење, пармезан, краставица и многу друго. Не'рѓосувачкиот челик обезбедува долготрајност и отпорност на корозија, што го прави безбеден за во машина за садови.

Одлична пакет понуда: нарачајте 4 Brava производи и добијте 1 бесплатно!
Delimano Brava Ренде
290,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-552
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
Кратко инфо

Delimano Brava Pro рендето има 4 различни страни со кои можете едноставно да ги изрендате сите состојки: кора од лимон, сирење, пармезан, краставица и многу друго. Не'рѓосувачкиот челик обезбедува долготрајност и отпорност на корозија, што го прави безбеден за во машина за садови.

Дознајте повеќе
Детали за производот

За рендање на сите видови на состојки

Рендето со 4 страни е одлично за рендање на различни состојки. Крупното ренде можете да го користите за рендање на сирење, ситното ренде за пармезан, додека пак екстра ситното за кора од лимон, јатки или цимет. Брановидната страна е одлична за компири или салата од краставици.

Delimano Brava Pro рендето е едноставно за чистење - само измијте го под проточна вода или ставете го во машина за садови. Тоа е мало и компактно, и не зафаќа многу простор во вашата кујна.    

Delimano Brava Grater PRO

Delimano Brava Pro рендето е изработено од не'рѓосувачки челик и со него можете брзо и едноставно да рендате: 

 • Delimano Brava Grater PRO

  Чоколадо

 • Delimano Brava Grater PRO

  Краставица

 • Delimano Brava Grater PRO

  Сирење или кашкавал

 • Delimano Brava Grater PRO

  Кора од лимон

Основна кујнска алатка

Ова ренде од не'рѓосувачки челик е со дизајн кој одлично се вклопува во секоја кујна.

4 причини поради кои Delimano Brava рендето е незаменливо

 • 4 страни за различни потреби: крупно ренде, ситно ренде, екстра-ситно и брановидно
 • некорозивен материјал кој се мие во машина за садови
 • долготрајно
 • еколошко
Delimano Brava Grater PRO

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star