Клуб 5*
0
0,00 ден.
Losd fsdf sd
Нема производи во вашата кошничка.
Во моментот нема залиха
Photo
Video

Високо квалитетното Brava PRO Ренде е идеално за рендање кора од лимон за торти или кашкавал за лазањи. Направено е од не’рѓосувачки челик и е безбедно за во машина за садови.

Одлична пакет понуда: Нарачајте 4 Brava Pro Кујнски алатки и добијте 1 БЕСПЛАТНО!
Delimano Brava Ренде
290,00 ден.
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-552
Кратко инфо

Високо квалитетното Brava PRO Ренде е идеално за рендање кора од лимон за торти или кашкавал за лазањи. Направено е од не’рѓосувачки челик и е безбедно за во машина за садови.

Дознајте повеќе
Детали за производот

За рендање на сите видови на состојки

Рендето со 4 страни е одлично за рендање на различни состојки. Крупното ренде можете да го користите за рендање на сирење, ситното ренде за пармезан, додека пак екстра ситното за кора од лимон, јатки или цимет. Брановидната страна е одлична за компири или салата од краставици.

Delimano Brava Pro рендето е едноставно за чистење - само измијте го под проточна вода или ставете го во машина за садови. Тоа е мало и компактно, и не зафаќа многу простор во вашата кујна.    

Delimano Brava Grater PRO

Delimano Brava Pro рендето е изработено од не'рѓосувачки челик и со него можете брзо и едноставно да рендате: 

 • Delimano Brava Grater PRO

  Чоколадо

 • Delimano Brava Grater PRO

  Краставица

 • Delimano Brava Grater PRO

  Сирење или кашкавал

 • Delimano Brava Grater PRO

  Кора од лимон

Основна кујнска алатка

Ова ренде од не'рѓосувачки челик е со дизајн кој одлично се вклопува во секоја кујна.

4 причини поради кои Delimano Brava рендето е незаменливо

 • 4 страни за различни потреби: крупно ренде, ситно ренде, екстра-ситно и брановидно
 • некорозивен материјал кој се мие во машина за садови
 • долготрајно
 • еколошко
Delimano Brava Grater PRO
Дополнителни информации

Рецензии од купувачи (0 Reviews)

Сè уште нема рецензии за овој производ ...

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star