0
0,00 ден.
Losd fsdf sd
Нема производи во вашата кошничка.

Delimano Brava Алатка за рендање 3во1

Во моментот нема залиха
Photo
Video
-58%

Универзалниот помошник во кујната, Brava Сечко 3во1 е идеална алатка со која брзо и едноставно ќе исечкате зеленчук, овошје, јатки, тврдо или меко сирење. Едноставно и безбедно за употреба и чистење.

Delimano Brava Алатка за рендање 3во1

Редовна цена: 690,00 ден.


Специјална цена: 290,00 ден.

Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-552
Кратко инфо

Универзалниот помошник во кујната, Brava Сечко 3во1 е идеална алатка со која брзо и едноставно ќе исечкате зеленчук, овошје, јатки, тврдо или меко сирење. Едноставно и безбедно за употреба и чистење.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Едноставна и брза подготовка на состојките за оброците  

Delimano Brava 3во1 рачното ренде има 1 додаток за сечкање и 2 додатоци за рендање брзо и едноставно.    

Ставете ги состојките, притиснете со рачката и почнете да ја вртите. Користете го за:   

 

  • сечкање печурки, зеленчук, сувомеснати
  • овошје
  • јатки
  • сирење
  • лук
  • варени јајца   

 

По употреба слободно ставете ги сите делови во машина за садови.   

Рецензии од купувачи (0 Reviews)

Сè уште нема рецензии за овој производ ...

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star