0
0,00 ден.
Losd fsdf sd
Нема производи во вашата кошничка.
Photo
Video

Delimano Brava штипката е одлична за секоја кујна и е соодветна за разновидни употреби: печење, превртување, фаќање на состојките и нивно преместување, послужување, итн. Не’рѓосувачкиот челик обезбедува високи хигиенски стандарди, изгледа убаво во секоја кујна. Има безвременски дизајн, со детал во портокалова боја.

Brava Штипка за храна
290,00 ден.
Не е на залиха во моментов. Ќе ве известиме за точно време на испорака.
Јавете ни се на 02 3094-552
Кратко инфо

Delimano Brava штипката е одлична за секоја кујна и е соодветна за разновидни употреби: печење, превртување, фаќање на состојките и нивно преместување, послужување, итн. Не’рѓосувачкиот челик обезбедува високи хигиенски стандарди, изгледа убаво во секоја кујна. Има безвременски дизајн, со детал во портокалова боја.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Delimano Brava штипката е одлична за секоја кујна и е соодветна за разновидни употреби - како печење, превртување, фаќање на состојките и нивно преместување, послужување, итн.

Не’рѓосувачкиот челик обезбедува високи хигиенски стандарди, изгледа убаво во секоја кујна; има безвременски дизајн, со детал во портокалова боја.

Mожe да се миe во машина за садови и е исто така еколошки.

Приборот од не’рѓосувачки челик ги обезбедува највисоките хигиенските стандарди.

  • Модерен изглед & врвен квалитет ·
  • Долготрајност
  • Мазни на допир
  • Отпорност на корозија
  • Безбедни за во машина за садови
  • Не’рѓосувачкиот челик комплетно се рециклира
Технички карактеристики
Димензија Спакуван во кутија со димензии: 30x10x10см.

Рецензии од купувачи (0 Reviews)

Сè уште нема рецензии за овој производ ...

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star