КУПУВАЈТЕ ПО КАТЕГОРИИ
Наши продавници
Клуб 5*
0
0,00 ден.
Losd fsdf sd
Нема производи во вашата кошничка.

Delimano Dolcevita Smoothie Блендер

Photo
Video
-30%
Направете ги вашите омилени шејкови и смутија за помалку од една минута, и понесете ги со себе. Dolcevita Smoothie Блендер е одличен за брзо приготвување на диетални и енергетски шејкови.
Delimano Dolcevita Smoothie Блендер

Редовна цена: 2.990,00 ден.


Специјална цена: 2.093,00 ден.

Club5*: 1.790,00 ден.
Достапно на залиха. Време на испорака: до 7 работни дена.
Јавете ни се на 02 3094-552
Кратко инфо
Направете ги вашите омилени шејкови и смутија за помалку од една минута, и понесете ги со себе. Dolcevita Smoothie Блендер е одличен за брзо приготвување на диетални и енергетски шејкови.
Дознајте повеќе
Детали за производот

Брзо и лесно приготвување на омиленото смути

Направете го вашите омилени шејкови и смутија за помалку од една минута, и понесете ги со себе. Dolcevita Smoothie Блендер е одличен за брзо приготвување на диетални и енергетски шејкови.

Dolcevita Smoothie Блендер

Чаша полна со витамини и минерали секој ден

Погоден за мешање, мелење овошје, зеленчук и други прехранбени состојки. Можете да го користите за правење разни сокови, смути, милкшејкови, пијалоци, шејкови, протеини за појадок и други специјални намирници како сосови.

Со екстракција на овошје, зеленчук или јаткасти плодови, полесно ќе ги внесете потребните витамини и минерали во текот на денот.

Dolcevita Smoothie Блендер

Заштедете време и простор

Блендерот има 4 сечила од не'рѓосувачки челик и два слоја, за побрзо мешање. Можете да го пиете вашето смути директно од шишето што го користевте за блендирање, заштедувајќи време и простор во вашата кујна. Спортското шише со капак е погодно за повеќето држачи во автомобилите, па можете да го понесете подготвениот пијалок со себе.

Компактната големина на блендерот заштедува многу простор на работната маса, што го прави овој пренослив блендер идеален за домашна и канцелариска употреба. Моќност на моторот на блендерот: 300W.

Шишето од 600 ml има горно капаче за да се овозможи пиење и цврсто затворање во исто време. Шишето и капачето можат да се мијат во машина за садови.

Dolcevita Smoothie Блендер
Дополнителни информации
  • Моќност 300W
  • Напон 220-240V, 50/60 Hz,
  • Ножеви од нерѓосувачки челик
  • Преносен сад со отвор за пијалок
  • Капацитет на садот 600мл.
  • Ефективно сечило од не'рѓосувачки челик
  • Лесно и едноставно чистење.

Рецензии од купувачи (0 рецензии)

Сè уште нема рецензии за овој производ ...

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star