КУПУВАЈТЕ ПО КАТЕГОРИИ
Наши продавници
Клуб 5*
0
0,00 ден.
Losd fsdf sd
Нема производи во вашата кошничка.

Delimano Electric Pressure Мултикукер

Photo
Video
-20%

Со Delimano Electric Pressure Multi Cooker ќе готвите побрзо, со помала потрошувачка на енергија и повеќе витамини и минерали зачувани во храната. Има неколку вградени безбедносни системи и 15 програми за креативно готвење. Капацитетот од 5,7л е одличен за големи семејни оброци од месо до супи и чорби. 1000W моќност која ќе се справи со секој предизвик.

Delimano Electric Pressure Мултикукер

Редовна цена: 9.990,00 ден.


Специјална цена: 7.990,00 ден.

Бесплатна достава
Достапно на залиха. Време на испорака: до 7 работни дена.
Јавете ни се на 02 3094-552
Кратко инфо

Со Delimano Electric Pressure Multi Cooker ќе готвите побрзо, со помала потрошувачка на енергија и повеќе витамини и минерали зачувани во храната. Има неколку вградени безбедносни системи и 15 програми за креативно готвење. Капацитетот од 5,7л е одличен за големи семејни оброци од месо до супи и чорби. 1000W моќност која ќе се справи со секој предизвик.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Готвењето никогаш не било полесно

Зошто повеќенаменскиот електричен апарат за готвење под притисок е вистинскиот избор:

 • заменува многу апарати, дури и шпорет - тој е апарат за готвење под притисок, повеќенаменски апарат за готвење, апарат за бавно готвење и шпорет во едно;
 • има 15 програми - буквално се готви со само едно копче;
 • дополнителна програма за подготовка на домашен јогурт;
 • можете самите да си ги подесувате програмите и има функција за одложен старт;
 • има капацитет од 5,7л, доволен за јадења за целото семејство;
 • целосно е безбеден со 14 вградени безбедносни системи;
 • без грижи за регулирање на притисокот - апаратот се грижи за тоа;
Delimano Electric Pressure Multicooker Pro 5.5l

Предностите на електричен апарат за готвење под притисок

Овој апарат е навистина лесен за употреба. Погледнете ги неговите главни предности:

 • Delimano Electric Pressure Multicooker Pro 5.5l

  14 вградени безбедносни системи

 • Delimano Electric Pressure Multicooker Pro 5.5l

  Готвење со допир на копче

 • Delimano Electric Pressure Multicooker Pro 5.5l

  Внатрешен нелеплив сад кој се вади

 • Delimano Electric Pressure Multicooker Pro 5.5l

  4 вклучени додатоци

Различни начини за да го користите апаратот за готвење под притисок

Иако е апарат за готвење под притисок, може да се користи на различни начини:

 • Delimano Electric Pressure Multicooker Pro 5.5l

  Електричен лонец

 • Delimano Electric Pressure Multicooker Pro 5.5l

  Апарат за бавно готвење

 • Delimano Electric Pressure Multicooker Pro 5.5l

  Загревање на храна и пијалоци

 • Delimano Electric Pressure Multicooker Pro 5.5l

  За запржување

 • Delimano Electric Pressure Multicooker Pro 5.5l

  За готвење на пареа

 • Delimano Electric Pressure Multicooker Pro 5.5l

  За подготовка на ориз

Рецензии од купувачи (0 рецензии)

Сè уште нема рецензии за овој производ ...

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star