КУПУВАЈТЕ ПО КАТЕГОРИИ
Наши продавници
Клуб 5*
0
0,00 ден.
Losd fsdf sd
Нема производи во вашата кошничка.

Delimano Four Seasons Апарат за готвење

Photo
Video
-35%

Овој компактен и повеќенаменски 4во1 Delimano Four Seasons Готвач ќе ви заштеди простор во кујната. Има плочи кои брзо се загреваат и во овозможуваат да готвите на различни начини, од печење до готвење на пареа. Со инфраред технологија и 12 програми за топлина до 300C ќе ви овозможи целосна контрола при готвењето, секоја пат.

Delimano Four Seasons Апарат за готвење

Редовна цена: 8.990,00 ден.


Специјална цена: 5.840,00 ден.

Цена на рати: 6 x 973.34 ден
Достапно на залиха. Време на испорака: до 7 работни дена.
Јавете ни се на 02 3094-552
Кратко инфо

Овој компактен и повеќенаменски 4во1 Delimano Four Seasons Готвач ќе ви заштеди простор во кујната. Има плочи кои брзо се загреваат и во овозможуваат да готвите на различни начини, од печење до готвење на пареа. Со инфраред технологија и 12 програми за топлина до 300C ќе ви овозможи целосна контрола при готвењето, секоја пат.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Вкусни оброци со само еден апарат за готвење  

Овој компактен и повеќенаменски 4во1 Delimano Four Seasons Готвач ќе ви заштеди простор во кујната. Има плочи кои брзо се загреваат и во овозможуваат да готвите на различни начини, од печење до готвење на пареа. Со инфраред технологија и 12 програми за топлина до 300C ќе ви овозможи целосна контрола при готвењето, секоја пат.

4 апарати за готвење во 1!

  1. електрична скара
  2. подлога за печење
  3. готвач
  4. лонец

Но ова е само почеток: Delimano Four Seasons Апаратот може да се употребува и како:

  • универзален готвач
  • тавче за пица
  • тавче за палачинки

Со инфрацрвена технологија за вкусни и сочни оброци

Со оваа напредна технологија, храната секогаш ќе биде подготвена сочна и со сите сочувани вкусви во неа.

12 програми со загревање до 300 ͦ C

Со инфраред технологија и 12 програми за топлина до 300C ќе ви овозможи целосна контрола при готвењето, секоја пат.

Рецензии од купувачи (0 рецензии)

Сè уште нема рецензии за овој производ ...

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star