КУПУВАЈТЕ ПО КАТЕГОРИИ
Наши продавници
Клуб 5*
0
0,00 ден.
Losd fsdf sd
Нема производи во вашата кошничка.
Photo
Video

Обожавате зеленило? Засадете ги вашите растенија и цвеќиња или вашите билки и покажете ја нивната убавина со помош на овие Sидни саксии. Вертикална или хоризонтална градина на ѕидот совршено ќе се вклопи внатре или надвор од домот и е изработена од цврста ПП смола. Сетот вклучува 4 полици и 4 саксии, кои можат да се монтираат во секоја насока. Достапни во зелена и сива боја.

Delimano Grow Sидни саксии
1.890,00 ден.
Stock: 1
За да го дознате времето на испорака, одберете од дадените опции.
Јавете ни се на 02 3094-552
Кратко инфо

Обожавате зеленило? Засадете ги вашите растенија и цвеќиња или вашите билки и покажете ја нивната убавина со помош на овие Sидни саксии. Вертикална или хоризонтална градина на ѕидот совршено ќе се вклопи внатре или надвор од домот и е изработена од цврста ПП смола. Сетот вклучува 4 полици и 4 саксии, кои можат да се монтираат во секоја насока. Достапни во зелена и сива боја.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Oживејте го секој простор со Delimano Sидните саксии

Додадете модерен и урбан стил на вашата дневна соба, балкон или ограда во градината, со овој сет од 4 полици и 4 саксии.

Полиците ќе ви помогнат да го разубавите просторот и лесно да ги прикачите вашите саксии со цвеќиња. Неутранилните бои ќе ја надополнат секоја палета на бои.

Grow Garden Wall

Совршени за внатрешна и надворешна употреба

Sидните саксии од Delimano Grow линијата можат да се користат за да ја разубават вашата градина или дневна соба, со растенија по ваш избор, од цвеќиња, до билки или јаготки.

Sидот е совршен за секој внатрешен и надворешен декор - најдете го совршеното место за вашата градина, на терасата, во кујната или каде било во вашиот дом или канцеларија.

Grow Garden Wall

Наредете ги хоризонтално или вертикално

Полиците можат да се наредат во вертиална или хоризонтална линија. Висококвалитетните материјали прават тие да изгледаат совршено на секој ѕид или каков било друг материјал. Дизајнот кој ќе ви заштеди простор, е идеален за одгледување на билки, зеленчук, овошје, дури и цвеќиња.

Закачете ги вертикално или хоризонтално или во коцка за поисполнет изглед.

Саксиите се достапни во 2 бои - зелена и сива. Изберете една боја или комбинирајте саксии со различни бои за совршен дизајн. Комбинирајте ги боите со живописни растенија и додадете модерен изглед на вашиот ѕид или ограда.

Grow Garden Wall

Лесни за монтирање и изработени од еколошки материјали

Delimano Grow Sидните саксии се изработени од цврста ПП смола која е долгорајна и одлична на изглед, не е токсична и не мириса, има одличен проток на воздух и пропустливост на вода. Полиците се лесни за монтирање, самиот процес е многу лесен и брз. Сите делови целосно може да се рециклираат.

 • Grow Garden Wall

  Балкон

 • Grow Garden Wall

  Градина

Сетот вклучува:

 • 4 полици и 4 саксии

Технички информации:

 • Димензии (саксија): 18.5 x 11 x 16 см
 • Вертикално монтирање: 2.24 (должина) x 96(висина) см
 • Монтирање во коцка: 1.48(должина) x 48(висина) см
 • Хоризонтално монтирање: 3.96(должина) x 24(висина) см
Дополнителни информации

Сетот вклучува:

 • 4 полици и 4 саксии

Технички информации Information:

 • Димензии (саксија): 18.5 x 11 x 16 см
 • Вертикално монтирање: 2.24 (должина) x 96(висина) см
 • Монтирање во коцка: 1.48(должина) x 48(висина) см
 • Хоризонтално монтирање: 3.96(должина) x 24(висина) см

Рецензии од купувачи (0 рецензии)

Сè уште нема рецензии за овој производ ...

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star