КУПУВАЈТЕ ПО КАТЕГОРИИ
Наши продавници
Клуб 5*
0
0,00 ден.
Losd fsdf sd
Нема производи во вашата кошничка.

Delimano Флексибилно црево

Во моментот нема залиха
Photo
Video
-71%

Максимално искористете го вашиот Delimano Проточен бојлер со ова флексибилно црево кое ќе ви овозможи повеќе контрола. Изработен е за совршено да одговара на бојлерот, па ќе можете да го насочите цревото во секоја насока, благодарение на дизајнот. Отворот на крајот на цревото е како на туш, па така течењето на водата е поефикасно.

Delimano Флексибилно црево

Редовна цена: 990,00 ден.


Специјална цена: 290,00 ден.

Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-552
Кратко инфо

Максимално искористете го вашиот Delimano Проточен бојлер со ова флексибилно црево кое ќе ви овозможи повеќе контрола. Изработен е за совршено да одговара на бојлерот, па ќе можете да го насочите цревото во секоја насока, благодарение на дизајнот. Отворот на крајот на цревото е како на туш, па така течењето на водата е поефикасно.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Цврсто, флексибилно, стилско и практично!

Delimano Проточните бојлери ви обезбедуваат топла вода на секој мијалник, но, за уште поголема контрола, додадете го и флексибилното црево, кое е специјално дизајнирано да одговара на вашиот проточен бојлер/чешма. Изработен е од цврсти прстени од нерѓосувачки чеик и лесно се прикачува на чешмата, па така, ќе можете да го насочете течењето на водата горе или долу, лево или десно.

Чистењето станува побрзо и полесно, додека поголемата контрола значи дека ќе има помалку прскање и помалку неред. Поефикасното користење на водата е се постигнува со течењето на водата како од туш, што произведува поголема покриеност на водата од цревото. 
Додатокот е напревен од цврст, нерѓосувачки челик со црево кое може да се ротира 360° и да се насочи водата таму каде што ви е потребна.

Идеалниот додаток за основниот модел на Delimano Проточниот бојлер.

Рецензии од купувачи (0 рецензии)

Сè уште нема рецензии за овој производ ...

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star