КУПУВАЈТЕ ПО КАТЕГОРИИ
Наши продавници
Клуб 5*
0
0,00 ден.
Losd fsdf sd
Нема производи во вашата кошничка.

Delimano Сад за Кујнски робот ПРО

Photo
Video

Гответе, печете и создавајте нови рецепти со помош на вашиот Delimano Кујнски робот. Надградете го вашиот робот со дополнителен сад од нерѓосувачки челил. Со капацитет од 4,5л, тој е совршен за подготовка на тесто за леб, за метење на белки од јајца или за шлаг за сите роденденски торти. Без пластични делови и безбеден за миење во машина за садови.

Delimano Сад за Кујнски робот ПРО
1.290,00 ден.
Достапно на залиха. Време на испорака: до 7 работни дена.
Јавете ни се на 02 3094-552
Кратко инфо

Гответе, печете и создавајте нови рецепти со помош на вашиот Delimano Кујнски робот. Надградете го вашиот робот со дополнителен сад од нерѓосувачки челил. Со капацитет од 4,5л, тој е совршен за подготовка на тесто за леб, за метење на белки од јајца или за шлаг за сите роденденски торти. Без пластични делови и безбеден за миење во машина за садови.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Брза подготовка со дополнителен сад за вашиот Кујнски робот

Доколку сериозно се посветувате на печење, тогаш знаете колку е напорно кога рецептот бара да ги матите јајцата со шеќерот посебно а потоа и белките. Ако имате еден сад од Кујнскиот робот, тогаш ќе треба да ги префрлите жолчките во друг сад, па да го измиете, па да ги изматите белките. Не повеќе!

Надградете го вашиот Кујнскиот робот Про со дополнителен сад. Многу е практичен кога подготвувате повеќе од еден леб, торта или други рецепти.

Ист како постоечкиот сад

Садот за Delimano Кујнскиот робот Про е направен од нерѓосувачки челик со капацитет од 4,5л. Садот е траен, не испушта вкус и може да се мие во машина за садови.

Исто како и постоечкиот сад, одличен е за подготовка на секакви рецепти и е идеално решение за вашите готвачки авантури.

Технички детали:

  • Материјал: нерѓосувачки челик
  • капацитет: 4,5л

Садот за Delimano Кујнскиот робот Про е дополнителен дел од Кујнскиот робот Про.

Рецензии од купувачи (0 рецензии)

Сè уште нема рецензии за овој производ ...

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star