КУПУВАЈТЕ ПО КАТЕГОРИИ
Наши продавници
Клуб 5*
0
0,00 ден.
Losd fsdf sd
Нема производи во вашата кошничка.
Photo
Video

Delimano Mediterraneo Кујнскиот пешкир е совршен за секоја кујна, со своите безвременски комбинации на бели и цветни принтови. Може да се користат секој ден и во секоја сезона. Изработен од 100% памук, со висока апсорпција на течности и никогаш нема да ве изневери. Димензија: 40x60 см.

Искористете дополнителни 10% ПОПУСТ во кошничка, само до 31.03.
Понудата важи уште
Mediterraneo Кујнски пешкир
390,00 ден.
За да го дознате времето на испорака, одберете од дадените опции.
Јавете ни се на 02 3094-552
Кратко инфо

Delimano Mediterraneo Кујнскиот пешкир е совршен за секоја кујна, со своите безвременски комбинации на бели и цветни принтови. Може да се користат секој ден и во секоја сезона. Изработен од 100% памук, со висока апсорпција на течности и никогаш нема да ве изневери. Димензија: 40x60 см.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Delimano Mediterraneo Кујнскиот пешкир е совршен за секоја кујна, со своите безвременски комбинации на бели и цветни принтови. Може да се користат секој ден и во секоја сезона.

  • 100% памук
  • Димензии: 40x60 см.
  • Достапни бои: Зелена, Сина
  • Се перат во машина на 40°C

Овие кујнски пешкири изработени од 100% памук се доготрајни и безбедни за секоја површина во вашата кујна и за било кој сад за готвење.

Рецензии од купувачи (0 рецензии)

Сè уште нема рецензии за овој производ ...

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star