Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
Во моментот нема залиха
Photo
Video
-72%

Постелнината Дормео 15 години има елегантен дизајн со две лица, со што добивате 4 комбинации во 1.

15 Years Постелнина

Редовна цена: 2.190,00 ден.


Специјална цена: 619,00 ден.

Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-552
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Постелнината Дормео 15 години има елегантен дизајн со две лица, со што добивате 4 комбинации во 1.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Комбинации по ваш вкус

Не сакате постојано да ја користите истата постелнина? Со постелнината Дормео 15 години добивате модерен дизајн со 2 лица, што ви нуди можност за 4 комбинации во 1, според ваш вкус.

Меки и едноставни за одржување

Постелнината Дормео 15 години е мека, пријатна, топла и едноставна за одржување. Таа е направена од 100% памук, навлаката за јорган се затвора со копчиња, а навлаката за перница како плико. Се пере во машина за перење.

Технички карактеристики
Дормео програма дневна соба
Материјал памук
Се пере во машина 60°C

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Сите наши продавници се отворени!

Нарачајте онлајн со достава до дома #останидома