КУПУВАЈТЕ ПО КАТЕГОРИИ
Наши продавници
Клуб 5*
0
0,00 ден.
Losd fsdf sd
Нема производи во вашата кошничка.

Adaptive Простирка за во бања

Photo
Video

Излезете од туширање и зачекорете на меко, топло чувство овозможено од оваа простирка со мемори пена. Простирката реагира на притисок и топлина со што се обликува на вашите стапала и ги опушта. AirX системот и третманот на површината ја одржуваат простирката свежа подолго време, додека нелизгачката подлога обезбедува удобност при користење. Димензија 50х70 см, достапна во три бои.

Adaptive Простирка за во бања
1.190,00 ден.
Stock: 1
За да го дознате времето на испорака, одберете од дадените опции.
Јавете ни се на 02 3094-552
Кратко инфо

Излезете од туширање и зачекорете на меко, топло чувство овозможено од оваа простирка со мемори пена. Простирката реагира на притисок и топлина со што се обликува на вашите стапала и ги опушта. AirX системот и третманот на површината ја одржуваат простирката свежа подолго време, додека нелизгачката подлога обезбедува удобност при користење. Димензија 50х70 см, достапна во три бои.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Додадете удобност во вашата бања

Почестете се себеси и вашето семејство со поголема удобност во бањата, со оваа мека простирка која бргу се суши. Направете го излегувањето од туширање поопуштено и донесете повеќе стил, удобност и безбедност во домот.

Зачекорете на мекост, безбедност, топлина и впивливост

Простирката ве пренесува од водата во кадата или туш кабината во сувиот дел на бањата. Помага подовите да бидат чисти, ги суши вашите стапала и ги спречува незгодните лизгања или падови од мокрите плочки. Новата Dormeo Adaptive Простирка за во бања е специјално дизајнирана да биде најдобрата простирка за вашиот дом со четири начини за поголема удобност:

 • Срцето на простирката е 1,2см мемори пена. Таа динамично реагира на притисок и топлина, следејќи го обликот на стапалата, со што ја нуди поддршката потребна за да се опуштите секој пат кога ќе се бањате.
 • Пената е покриена со мек, впивлив материјал налик на пешкир кој брзо се суши и има ултра-свеж третман за да се бори против бактериите, микробите и непријатните мириси.
 • Долниот дел на простирката за бања има AirX систем за зголемен проток на воздух, за да спречи појава на мувла и да ја зачува вашата простирка свежа и хигиенска, подолго време.
 • Бањата е една од најопасните соби во домот, а нелизгачката подлога на простирката, ќе ја зачува на своето место и ќе спречи лизгање кое може да предизвика незгоди и падови.
 • Dormeo Adaptive Bath Mat

  Зелена

 • Dormeo Adaptive Bath Mat

  Беж

 • Dormeo Adaptive Bath Mat

  Кафеава

Три бои, одличен дизајн и дел од ексклузивна линија

Простирката е со димензија 50x70см со суптилен дизајн со линии и е достапна во три свежи бои кој ќе одговараат на секоја бања: кафеава, зелена и беж. Нелизгачката подлога ја прави соодветна за сите видови подови, вклучувајќи ги и тие со подно греење.

Технички карактеристики
Димензија 50x70 cm
Дормео програма за тоалет
Материјал 100% polyester, Мемори пена
Се пере во машина 30°C

Рецензии од купувачи (0 рецензии)

Сè уште нема рецензии за овој производ ...

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star