Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Зимска акција

Зимовий розпродаж! - до -80%

-80%
 
[banner_timer]
 

CYBER MONDAY распродажба

CYBER MONDAY распродажба

Најголемите попустите важат и денес

-70%
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

AIR Навлажнувач на воздух

Photo
Video

Навлажнувач на воздух со супер тивко работење и заштитен систем за автоматско исклучување. Многу е важно да го одржувате нивото на влажност на воздухот во вашиот дом стабилно.

AIR Навлажнувач на воздух
3.990,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-552
Достапно на залиха. Време на испорака: 3 до 5 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Навлажнувач на воздух со супер тивко работење и заштитен систем за автоматско исклучување. Многу е важно да го одржувате нивото на влажност на воздухот во вашиот дом стабилно.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Поздрава домашна средина и удобност

Доколку се будите наутро со запушен нос, испукани усни или сува кожа, пробајте го ова едноставно решение кое го трансформира сувиот воздух во вашиот дом во удобна средина за живеење.

Многу е важно да го одржувате нивото на влажност на воздухот во вашиот дом стабилно

Релативната влажност на воздухот влијате на тоа како се чувствуваме. Кога воздухот е премногу сув, имаме проблем со кожата, иритација на носот, проблеми со синусите, сува кашлица или испукани усни. Ова е особено често во текот на зимските месеци. 

Како работи

Ја зголемува влажноста на воздухот во вашиот дом

Dormeo навлажнувачот на воздух со арома дифузер влијае на зголемување на влагата во вашиот дом.

Комбинација со моќта на есенцијалните масла

Арома дифузерот во овозможува да додадете неколку капки од вашите омилени есенцијални масла.

Супер тивко работење и заштитен систем за автоматско исклучување

Овој навлажнувач е неверојатно тивок додека работи. Има систем за контрола на допир и автоматски се исклучува кога ќе остане без вода.

Dormeo навлажнувачот за воздух со арома дифузер е едноставен за употреба и чистење.

Технички карактеристики
Дополнителни информации Капацитет на влажност: > 180мл/ч
Капацитет зљ вода: 1,80л.
Должина на кабел: 140 см.
Работно време со полн капацитет за вода: 9 часа
Бучава: < 35dB
Моќност: 20W
Површина која ја покрива: 25 м2
Систем кој работи на допир.
Дормео програма дневна соба

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star