Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

All Year Ќебе

Во моментот нема залиха
Photo
Video
-68%

Ако барате меко, топло ќебе по пристојни цени за да ве придружува додека се опуштате навечер со книга или за време на петочните вечери кога сте на каучот со пуканки и омилениот филм? Ќебето на Дормео за цела година е тоа по што трагате! Со висококвалитетните материјали, леснотијата на одржувањето и големата отпорност, вие ќе ужувате во него буквално целата година.

All Year Ќебе

Редовна цена: 3.690,00 ден.


Специјална цена: 1.190,00 ден.

Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-552
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Ако барате меко, топло ќебе по пристојни цени за да ве придружува додека се опуштате навечер со книга или за време на петочните вечери кога сте на каучот со пуканки и омилениот филм? Ќебето на Дормео за цела година е тоа по што трагате! Со висококвалитетните материјали, леснотијата на одржувањето и големата отпорност, вие ќе ужувате во него буквално целата година.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Слатко галење со ќебето на Дормео

Ако барате меко, топло ќебе по пристојни цени за да ве придружува додека се опуштате навечер со книга или за време на петочните вечери кога сте на каучот со пуканки и омилениот филм? Ќебето на Дормео за цела година е тоа по што трагате! Со висококвалитетните материјали, леснотијата на одржувањето и големата отпорност, вие ќе ужувате во него буквално целата година.

Едно ќебе, повеќе намени

Ова прекрасно дизајнирано ќебе е идеално за безброј начини на користење: можете да го ставите врз вашиот двосед, да го користите како прекривач врз вашиот кревет или како дополнителна прекривка додека спиете или како прекривка за бебето или за миленичето кое ќе се игра врз него. Ќебето е напрвено од високо-квалитетни акрилни фибер-влакна  кои се меки и топли  како волна, но исто така се и отпорни и трајни.

Висококвалитетни материјали, лесно одржување

Акрилно е синтетичко влакно кое е меко, топло, лесно е за миење, лесно е и е отпорно на молци, отпорно е на хемикалии и се суши бргу. Можете да го миете во машина за миење на 30°C и притоа тоа ќе го задржи својот облик, нема да се собере, да се изгужва или да ја промени својата боја. Со својот убав крој и све стилизирани но сепак неутрални бои тоа ќе се вклопи прекрасно во било која просторија од вашата куќа.

Стилизирани бои и практична димензија

Дормео ќебето за цела година е  функционално и декоративно ќебе кое е совршено за зашиот дом, канцеларија, автомобил, за дремење или кога спиете во училиште или кога одите да преспиете некаде кај некого. Тоа е исто така соодветно за надворешни активности како што се кампување, патување или патувања во природа. Тоа е достапно во две димензии 140x200 цм, 200x200 цм и во две стилизирани бои: сива и розово-виолетова.

Технички карактеристики
Димензија 140x200 cm; 200x200 cm
Дополнителни карактеристики 100% acrylic
Дормео програма дневна соба

Рецензии од купувачи 6 рецензии

5

6 рецензии

6 производ(и)

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Ole

www.dormeo.com.mk

*
Preubavi kebenca i vrven kvalitet. Moite deca gi obozavaat.

Ека

www.dormeo.com.mk

<3
Најубаво ќебенце <3 Меко и квалитетно и се како што си треба.

Tino

www.dormeo.com.mk

Ubaf dizajn
mnogo e ubaf dizajnot kako na naj skapite kebinja cista 10ka

Ognena

www.dormeo.com.mk

Violetovoto e najubavo
Perfekcija samo tolku ke kazam!

Тинка

www.dormeo.com.mk

Супер
супер е ќебето и цената е топ за овој квалитет :)

Jeca

www.dormeo.com.mk

I dvete super
Ubavi se i dvete gi zemav za decata i mnogu im se pogodija i so boite i toplat

6 производ(и)

Сите наши продавници се отворени!

Нарачајте онлајн со достава до дома #останидома