КУПУВАЈТЕ ПО КАТЕГОРИИ
Наши продавници
Клуб 5*
0
0,00 ден.
Losd fsdf sd
Нема производи во вашата кошничка.

Aloe Vera 3D Простирка за бања

Во моментот нема залиха
Photo
Video
Додадете луксузност во вашата бања со Aloe Vera 3D простирката за бања и уживајте во удобноста секој пат кога ќе излезете од тушот или кадата. 3D дизајнот со дијаманти додава стилски финиш кој нуди прекрасно чувство при допир со кожата. Простирката е со димензија 50x70см, има мека мемори пена и навистина брзо се суши.
Aloe Vera 3D Простирка за бања
990,00 ден.
Известете ме кога повторно ќе биде достапен!

Известете ме кога повторно ќе биде достапен!

Внесете ја вашата е-маил адреса и ние ќе ве известиме кога производот ќе биде повторно достапен.

* Задолжителни полиња

  • Внесете ја вашата е-маил адреса

Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-552
Кратко инфо
Додадете луксузност во вашата бања со Aloe Vera 3D простирката за бања и уживајте во удобноста секој пат кога ќе излезете од тушот или кадата. 3D дизајнот со дијаманти додава стилски финиш кој нуди прекрасно чувство при допир со кожата. Простирката е со димензија 50x70см, има мека мемори пена и навистина брзо се суши.
Дознајте повеќе
Детали за производот

Луксузно чувство на спа во домот

Излезете од тушот или кадата и дозволете им на вашите стапала да застанат на луксузната удобност која ја нуди оваа преубава простирка за бања. Таа е паметно дизајнирана за максимална удобност и нуди неверојатна мекост благодарение на повеќеслојната внатрешност.

Dormeo Aloe Vera 3D Bath Mat

3D финиш за мекост и сти

3D дизајнот ви нуди плишан, стилски финиш на простирката, со форми на дијаманти. Горниот материјал е апсорбирачки и брзо се суши и ви нуди чувство на мекост на вашите стапалата. 

Простирката содржи 1,5см мемори пена за поддршка и поголема удобност од обична простирка. Мемори пената се прилагодува на обликот на вашите стапала.

Зголемена безбедност

За зголемена безбедност, долниот дел на простирката е направено од нелизгачки материјал кои се лепи на сувите подови и е одличен и за подови со подно греење.

  • Dormeo Aloe Vera 3D Bath Mat
  • Dormeo Aloe Vera 3D Bath Mat

Одговара на сите бањи

Оваа простирка е достапна во беж и сива боја, класични бои кои ќе одговараат на секоја бања.

  • Dormeo Aloe Vera 3D Bath Mat
  • Dormeo Aloe Vera 3D Bath Mat

Останува свежа подолго време

Сакате вашата бања подолго време да биде свежа и чиста? 3D Aloe Vera простирката е збогатена со ефикасен третман против бактерии и микроби,а благодарение на AirX системот, таа има поголема проветреност, па така се суши побрзо и не дозволува ширење на микроорганизмите.

Dormeo Aloe Vera 3D Bath Mat
Технички карактеристики
Димензија 50x70 cm
Материјал 100% polyester, Мемори пена
Се пере во машина 30°C

Рецензии од купувачи (0 рецензии)

Сè уште нема рецензии за овој производ ...

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star