КУПУВАЈТЕ ПО КАТЕГОРИИ
Наши продавници
Клуб 5*
0
0,00 ден.
Losd fsdf sd
Нема производи во вашата кошничка.
Во моментот нема залиха
Photo
Video

Освежете ја спалната соба и изберете го најдоброто за практичност, удобност и стил, со висококвалитетен чаршаф со ластик кој секогаш ќе остане на место и е дел од ексклузивната Bamboo колекција. Нема повеќе неудобност, набрани чаршафи, само свежина и мекост со 100% сатенски памук, на кој ќе се одморите и опуштите. Може да се пере во машина на 60°C. Достапен во сива и беж боја.

Bamboo Чаршаф со ластик
1.690,00 ден.
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-552
Кратко инфо

Освежете ја спалната соба и изберете го најдоброто за практичност, удобност и стил, со висококвалитетен чаршаф со ластик кој секогаш ќе остане на место и е дел од ексклузивната Bamboo колекција. Нема повеќе неудобност, набрани чаршафи, само свежина и мекост со 100% сатенски памук, на кој ќе се одморите и опуштите. Може да се пере во машина на 60°C. Достапен во сива и беж боја.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Надградете ја постелнината со овој совршен чаршаф со ластик

Со овој класичен чаршаф со ластик веќе не треба да се грижите за тоа дали чаршафот ќе ви се собере или да го местите секој ден. Цврстиот ластик на сите четири агли ќе го држи чаршафот цврсто на место, во текот на целата ноќ. Штреди време, изгледа одлично и е неверојатно удобен за спиење.

Dormeo Bamboo Fitted Sheet II

Неверојатно мек и свиленкаст од природен 100% памук

Памукот е идеален материјал за употреба во производи кои доаѓаат во допир со кожата, бидејќи е мек, дише и е впивлив. Памукот, кој е антиалергиски и природно антистатичен, е и одличен спроводик на топлина - одржувајќи ја свежината во текот на летото и топлината во зима - удобни во текот на целата година. Употребата на сатенско ткаење додава луксузност, правејќи го памукот уште помек од обичното ткаење.

Dormeo Bamboo Fitted Sheet II

Со тренди бои и лесен за одржување

Dormeo Bamboo Чаршафот со ластик има две бои кои лесно ќе се вклопат во секоја соба, сива и беж. Уште поважно, чаршафот целосно се пере на 60°C. Бојата останува иста со години и со тек на време, материјалот станува помек и понежен кон кожата.

  • Dormeo Bamboo Fitted Sheet II

    Сива боја

  • Dormeo Bamboo Fitted Sheet II

    Беж боја

Технички карактеристики
Дормео линија Trends
Дормео програма дневна соба

Рецензии од купувачи (0 рецензии)

Сè уште нема рецензии за овој производ ...

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star