КУПУВАЈТЕ ПО КАТЕГОРИИ
Наши продавници
Клуб 5*
0
0,00 ден.
Losd fsdf sd
Нема производи во вашата кошничка.
Photo
Video

Донесете ја удобноста во вашата спална соба со оваа стилска постелнина, со софистициран мотив со бамбуси. Навлаките за јорган и перница се изработени од 100% турски памук, кој е неверојатно мек на допир и долготраен. Може да се пере во машина на 60°C. Постелнината е достапна во 4 природни бои, со двостран дизајн за 4-во-1 изглед. Достапен во две димензии.

Bamboo Постелнина
Од 3.690,00 ден. До
За да го дознате времето на испорака, одберете од дадените опции.
Јавете ни се на 02 3094-552
Кратко инфо

Донесете ја удобноста во вашата спална соба со оваа стилска постелнина, со софистициран мотив со бамбуси. Навлаките за јорган и перница се изработени од 100% турски памук, кој е неверојатно мек на допир и долготраен. Може да се пере во машина на 60°C. Постелнината е достапна во 4 природни бои, со двостран дизајн за 4-во-1 изглед. Достапен во две димензии.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Надградете го изгледот на вашата спална соба

Создадете луксузна тропска атмосфера во вашата спална соба, со оваа нова постелнина изработена од екстра мек и траен турски памук. Не само што е пријатна на допир и екстремно удобна, постелнината има 4-во-1 дизајн, овозможувајќи ви да ја освежите спалната соба со овој прекрасен дизајн со бамбуси, во стилски пастелни бои.

Dormeo Bamboo Bedding Set II

4 неверојатни изгледи од 1 сет

Новата Dormeo Bamboo Постелнина комбинира практичен дизајн и висококвалитетни материјали. Едната страна на постелнината има смирувачки мотив со бамбуси со цел создавање на тропска атмосфера за опуштање. Од другата страна на навлаките има светло сина, сиво/бела, беж или сива боја. Благодарение на двостраниот дизајн кој ви нуди четири различни изгледи со комбинирање на страните од постелнината, вашата спална соба секогаш ќе изгледа совршено.

 • Dormeo Bamboo Bedding Set II

  Светло сина боја

 • Dormeo Bamboo Bedding Set II

  Сиво/бела боја

 • Dormeo Bamboo Bedding Set II

  Беж боја

 • Dormeo Bamboo Bedding Set II

  Сива боја

Неверојатна мекост, цврстина и долготрајна убавина

Памукот е најдобриот материјал за користење на производи кои доаѓаат во допри со кожата, бидејќи не предизвикува алергии е е добар спроводник на топлина, што значи ќе останете суви и ќе ви биде удобно во текоот на целата ноќ. Памукот е изработен од 100% целосно природен турски памук, со специјално ткаење кое го прави неверојатно мек. Со цел да ја одржувате постелнината во одлична форма, се препорачува да ја перете еднаш неделно, затоа е добро да знаете дека овој вид на памук ќе остане цврст и ќе ја задржи бојата по секое перење.

Dormeo Bamboo Bedding Set II

Квалитетот започнува со деталите

Благодарение на посветеноста на Dormeo на деталите и квалитетот обезбеден преку материјалите, можете да уживате во долги години користење. Секоја навлака за јорган за затвора со патент, додека навлаките за перниците имаат преклоп од 20см.

Постелнината целосно се пере во машина на 60° C и е достапна во две димензии: 140x200см и 200x200см.

Dormeo Bamboo Bedding Set II
Технички карактеристики
Дормео линија Trends
Дормео програма дневна соба

Рецензии од купувачи (0 рецензии)

Сè уште нема рецензии за овој производ ...

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star