КУПУВАЈТЕ ПО КАТЕГОРИИ
Наши продавници
Клуб 5*
0
0,00 ден.
Losd fsdf sd
Нема производи во вашата кошничка.

Begonia Анатомска перница

Photo
Video
Заменете ја старата со нова, анатомскa перница со зголемен проток на воздух. Јадрото од Ecocell® пена нуди проток на воздух, прилагодлива поддршка, идеална за спиење на грб и на страна. Антибактерискиот третман и навлаката која се пере нудат безбедна и здрава средина за спиење.
Begonia Анатомска перница
2.580,00 ден.
Не е на залиха во моментот. Ќе биде на залиха за најмалку 2 недели.
Јавете ни се на 02 3094-552
Кратко инфо
Заменете ја старата со нова, анатомскa перница со зголемен проток на воздух. Јадрото од Ecocell® пена нуди проток на воздух, прилагодлива поддршка, идеална за спиење на грб и на страна. Антибактерискиот третман и навлаката која се пере нудат безбедна и здрава средина за спиење.
Дознајте повеќе
Детали за производот

Нова перница за сите кои спијат на страна и на грб

Новата Begonia Анатомска перница е дизајнирана со специјална комбинација на материјали и третмани кои нудат прилагодлива поддршка на сите кои спијат на страна и на грб, со цел да се разбудат одморени, освежени, без болки во вратот и грбот, подготвени да се соочат со авантурите на денот.

Како вистинската перница ќе ви овозможи ревитализирачки сон

Спиењето не е само доволно да се одморите. Лежењето во кревет со главата и вратот во правилна положба може да ги елиминираат токсините од спиналната течност во мозокот, за да можете да го поздравите утрото чувствувајќи се одлично и функционирајќи беспрекорно.

Анатомска перница за одлична поддршка

Вашата глава се одмора на перницата цела ноќ, секоја ноќ, затоа важно е да имате свежа и чиста средина за спиење, за да спречите иритации на кожата, алергии и проблеми со дишењето. Страните на навлаката на перницата се изработени со материјал со AirX System, кој овозможува непречен проток на воздух, што ја прави перницата почиста и посвежа.

Одговара на сите стандардни навлаки за перници

Перницата е со димензија 30x50 см. и одговара на сите стандардни навлаки за перници.

Навлака која се вади и се пере

Навлаката е со патент, па така лесно може да се отстрани и да се пере во машина на 40°C.

Дополнителни информации
Димензии: 30x50 см.
Технички карактеристики
Дормео линија Comfort
Дормео програма спиење

Рецензии од купувачи (0 рецензии)

Сè уште нема рецензии за овој производ ...

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star