КУПУВАЈТЕ ПО КАТЕГОРИИ
Наши продавници
Клуб 5*
0
0,00 ден.
Losd fsdf sd
Нема производи во вашата кошничка.
Photo
Video

Трансформирајте ја спалната соба со оваа прекрасна постелнина со модерен, минималистички дизајн во нежна розева или богато сина боја. Изработена од 100% памук со сатенско ткаење за чувство на мекост и свежина. Секој сет содржи навлака за јорган и навлака за перница во две димензии.

Black Diamond Постелнина
4.490,00 ден.
Stock: 3
За да го дознате времето на испорака, одберете од дадените опции.
Јавете ни се на 02 3094-552
Кратко инфо

Трансформирајте ја спалната соба со оваа прекрасна постелнина со модерен, минималистички дизајн во нежна розева или богато сина боја. Изработена од 100% памук со сатенско ткаење за чувство на мекост и свежина. Секој сет содржи навлака за јорган и навлака за перница во две димензии.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Претворете ја спалната соба во стилска оаза на мирот

Тајната на квалитетниот сон започнува кога ќе влезете во спалната соба и ќе се почувствувате смирено, опуштено и слободно. Претворете ја спалната соба во светилиште на одморот со овој преубав сет од постелнина која ќе го освежи креветот.

Високо квалитетна постелнина, за најдоброто чувство во креветот

Постелнината во вашиот кревет доаѓа најблиску до вашата кожа кога сте во кревет и може да уживате во одморот кој ви е потребен за да се разбудите освежени и подготвени за денот. Затоа, важно е да изберете постелнина која не само што изгледа добро, туку и е пријатна на допир.

Памук за природна удобност

Памукот со години е признат поради својата јачина, мекост, чувство на чистота, што го прави идеален за облека и за постелнина. Природно е антистатичен, антиалергенски, има карактеристики на впивање  и е одличен спроводник на топлина.

Луксузното чувство на сатен

Поевтиниот памук може да биде груб на допир, но, со сатенското ткаење на оваа постелнина, таа добива поголема луксузност и мекост и прекрасен изглед како свила.

4-во-1 изглед кој ќе освежи спалната соба

Секоја навлака за перница и јорган има две лица. Едната страна е со стилски, апстрактен дизајн, а другата е еднобојна. Мешајте ги и комбинирајте ги страните за да добиете различни изгледи од една постелнина.

Две бои и димензии

Постелнината е достапна во нежна розева или богато сина боја во две димензии, 140x200 и 200x200см. Целосно се пере на 60°C и брзо се суши. Дел е од новата Black Diamond линија на Dormeo, за да можете да го надополните изгледот со јорган, прекривка, постелнина, декоративна перница, пешкир, ламба на допир и многу повеќе, носејќи ново ниво на стил и удобност во домот.

Технички карактеристики
Bed Size Double Bed
Дополнителни карактеристики 140cmx200cm, 200cmx200cm
Дормео програма дневна соба
Достапни бои розева, сина
Материјал 100% cotton, памучен сатен
Се пере во машина 60°C

Рецензии од купувачи (0 рецензии)

Сè уште нема рецензии за овој производ ...

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star