КУПУВАЈТЕ ПО КАТЕГОРИИ
Наши продавници
Клуб 5*
0
0,00 ден.
Losd fsdf sd
Нема производи во вашата кошничка.

Black Diamond Анатомска перница

Во моментот нема залиха
Photo
Video

Добијте ја потребната поддршка за оптимална поставеност на ‘рбетот и удобно држење на вратот, рамената и грбот со Dormeo Black Diamond Анатомската перница. Има јадро од 100% мемори пена и слој со револуционерната графен пена за додадена поддршка. AirX материјалот обезбедува свежа, сува и проветрена околина за спиење додека CleanEffect третманот спречува развивање на бактерии и мириси.

Black Diamond Анатомска перница
2.990,00 ден.
Club5*: 2.243,00 ден.
Известете ме кога повторно ќе биде достапен!

Известете ме кога повторно ќе биде достапен!

Внесете ја вашата е-маил адреса и ние ќе ве известиме кога производот ќе биде повторно достапен.

* Задолжителни полиња

  • Внесете ја вашата е-маил адреса

Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-552
Кратко инфо

Добијте ја потребната поддршка за оптимална поставеност на ‘рбетот и удобно држење на вратот, рамената и грбот со Dormeo Black Diamond Анатомската перница. Има јадро од 100% мемори пена и слој со револуционерната графен пена за додадена поддршка. AirX материјалот обезбедува свежа, сува и проветрена околина за спиење додека CleanEffect третманот спречува развивање на бактерии и мириси.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Ставете ја главата на удобна перница

Перницата треба да биде повеќе од само местото каде што ја ставате главата. Треба да ви ја пружи потребната поддршка и удобност за здрав врат, рамена и ‘рбет, за да се разбудите освежени, без болки и подобро од било кога досега.

Перницата која се менува според вашите потреби

Dormeo Black Diamond Анатомскате перница се базира на искуство од две декади поминати во развивање на најдобрите производи за квалитетен сон. Работи заедно со вашето тело за да ви обезбеди потпора каде што ви е потребна.

Удобност и свежина

  • Јадрото на перницата е 100% мемори пена, која се прилагодува не телото и обезбедува цврста поддршка за вратот, рамената и ‘рбетот.
  • Слој од 1см од нашата револуционерна графен мемори пена, изработена од еден слој графен, која обезбедува персонализирана удобност. Создава површина која дише и која ја отстранува топлината додека спиете, спречувајќи создавање електрицитет.
  • Перницата е завиткана во материјал со AirX System за постојан проток на воздухот и посува околина за спиење во текот на целата година.
  • На крај, перницата е третирана со CleanEffect третман, кој спречува иритации и алергии со тоа што елиминира бактериите, грините и мирисите. Навлаката исто така се вади и се пере, за дополнителна хигиена.

Дел од нашата нова ексклузивна колекција

Перницата има привлечен, футуристички дизајн и е со димензија 30х50см. Дел е од Dormeo Black Diamond колекцијата. Можете да ја збогатите вашата колекција со јорган, прекривка, постелнина, декоративна перница, пешкир, ламба на допир и многу повеќе од истата линија.

Технички карактеристики
Тип на перница анатомска
Јадро 100% мемори пена
Анти-бактериски третман Да
Димензија 30x50cm
Дормео линија Vitality
Дормео програма спиење
Навлака 100% PES SANITIZED TH27-24+PM
Се пере во машина Само навлаката на 60 °C

Рецензии од купувачи (0 рецензии)

Сè уште нема рецензии за овој производ ...

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star