КУПУВАЈТЕ ПО КАТЕГОРИИ
Наши продавници
Клуб 5*
0
0,00 ден.
Losd fsdf sd
Нема производи во вашата кошничка.
Во моментот нема залиха
Photo
Video

Осветлете го домот со ексклузивна ламба на допир со футуристички стил, инспирирана од премиум линијата на Dormeo - Black Diamond. Црната, металик рамка има ексклузивен дизајн, што прави ламбата да изгледа одлично и кога е вклучена и кога е исклучена. Основата на ламбата е чувствителна на допир, со три нова на светлина.

Black Diamond Ламба
1.990,00 ден.
Club5*: 1.390,00 ден.
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-552
Кратко инфо

Осветлете го домот со ексклузивна ламба на допир со футуристички стил, инспирирана од премиум линијата на Dormeo - Black Diamond. Црната, металик рамка има ексклузивен дизајн, што прави ламбата да изгледа одлично и кога е вклучена и кога е исклучена. Основата на ламбата е чувствителна на допир, со три нова на светлина.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Создадете ја вистинската средина за домот кој го сакате

Голем дел од времето го поминуваме внатре и најголем дел од тоа време – дома. Затоа, важно е да создадете средина која прави да се чувствувате опуштено, слободно и смирено. Начинот на кој ќе го декорирате домот го изразува вашиот стил и создава место кое е дизајнирано токму како што сакате вие. Вашето лично светилиште, каде ќе се одморите, наполните со енергија и ќе уживате во вашето слободно време.

Светлото е тајната на внатрешниот дизајн

Дизајнерите за внатрешно уредување знаат колку светлото може да го смени изгледот и чувството на просторот. Внимателното избирање на ламби и избирање на вистинскиот простор за нив создава расположение кое ќе ве инспирира. Сега, можете да уживате во преубава ламба која изгледа како уметничко дело, има три нивоа на светлина и ќе го промени расположението во собата во било кој период од денот.

3-во-1 светлина со контрола на допир

Ламбата се контролира со допирање на основата.

  • Првиот допир ја претвора ламбата во ноќна ламба, идеална за во детска соба или за создавање на пријатна атмосфера во текот на вечерта.
  • Вториот допир е блага светлина, за романтично чувство.
  • Третиот допир е појака светлина, идеална за читање или осветлување на собата.
  • Четвртиот допир ја исклучува ламбата, без потреба од копчиња.

Повеќе од светлина, уметничко дело

Ексклузивниот дијамант дизајн на ламбата, значи дека таа ќе изгледа совршено каде и да ја ставите. Прекрасен додаток на вашиот дом кој има стил на модерност и елеганција, без разлика дали е вклучена или не, со специјален слој во внатрешната страна за дополнителен сјај на светлината.

Дел од нова ексклузивна линија

Ламбата на допир е достапна во една димензија и боја, црна и се продава без сијалица Дел е од новата Black Diamond линија на Dormeo, за да можете да го надополните изгледот со јорган, прекривка, постелнина, декоративна перница, пешкир, ламба на допир и многу повеќе, носејќи ново ниво на стил и удобност во домот.

Рецензии од купувачи (0 рецензии)

Сè уште нема рецензии за овој производ ...

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star