Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

CYBER MONDAY распродажба

CYBER MONDAY распродажба

Најголемите попустите важат и денес

-70%
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 
Photo
Video

Удобна фотелја која се склопува направена од високо квалитетен материјал и полнета со мемори пена. Чувствувајте се удобно додека читате, учите или гледате некој филм. Едноставна за складирање. Достапна во 2 бои. Максимална дозволена тежина на корисник: 110 кг.

Cozy Fold-A-Chair Столица
2.990,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-552
За да го дознате времено на испорака, одберете од дадените опции.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Удобна фотелја која се склопува направена од високо квалитетен материјал и полнета со мемори пена. Чувствувајте се удобно додека читате, учите или гледате некој филм. Едноставна за складирање. Достапна во 2 бои. Максимална дозволена тежина на корисник: 110 кг.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Идеална столица за сите пригоди

Надворешниот материјал на Dormeo Cozy Fold-A-Chair е мек, па вие ќе се чувствувате одлично додека читате, учите или гледате филм. Оваа столица ви нуди супер - удобна површина за седење и многу брзо ќе ви стане омилен дел од мебелот во вашиот дом.

Модерно и практично решение за секој дом

Dormeo Cozy Fold-A-Chair е соодветна и за отворен и за затворен простор, таа е лесно пренослива и едноставно се склопува, па вие ќе можете да ја тргнете под кревет или во некој агол од вашиот дом.

  • Достапна е во 2 бои: сива тексас ткаенина и виолетова.
  • Издржливост до 110 кг.
  • Висина 82.5 см. Ширина 86.4 см. Длабочина 71 см.
Технички карактеристики
Димензија 82,5 см. x 86,4 см. x 71,1 см.
Дополнителни карактеристики Висина за седење: 43,2 см.
Дормео програма дневна соба
Достапни бои беж, сива
Максимална тежина на корисник 110 кг.
Материјал Мемори пена, метал, полиестер

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star