КУПУВАЈТЕ ПО КАТЕГОРИИ
Наши продавници
Клуб 5*
0
0,00 ден.
Losd fsdf sd
Нема производи во вашата кошничка.
Во моментот нема залиха
Photo
Video

Направете го домот уште поудобен, со новата колекција Dormeo Cozy Пернички за мебел. Сет од перници кои можат да се комбинираат и кои се дизајнирани за употреба надвор но, и внатре. Навлаките се отпорни на дамки, на сончева светлина и брзо се сушат, полнети се со микс од рециклирани влакна и Ecocell пена. Достапни во темна и светла сива боја.

Cozy Перниче за мебел
3.690,00 ден.
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-552
Кратко инфо

Направете го домот уште поудобен, со новата колекција Dormeo Cozy Пернички за мебел. Сет од перници кои можат да се комбинираат и кои се дизајнирани за употреба надвор но, и внатре. Навлаките се отпорни на дамки, на сончева светлина и брзо се сушат, полнети се со микс од рециклирани влакна и Ecocell пена. Достапни во темна и светла сива боја.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Направете го домот уште поудобен

Сите ние бевме принудени да поминуваме повеќе време дома и научивме дека дури и најмалите погодности можат да направат да се чувствуваме подобро, живо и опуштено. Овозможете си нов начин на опуштање со Dormeo Cozy Перничките за мебел. Можете да ги комбинирате за да создадете стил по ваша желба и направете го домот ваш.

Dormeo Cozy Cushion

Удобност, внатре и надвор

Перниците се дизајнирани за максимална употреба, со навлаки кои се отпорни на дамки и на сончева светлина, но и брзо се сушат. Секое перниче е полнето со совршен баланс на еколошки рециклирани влакна и мека Ecocell пена, која нуди мека но цврста поддршка на која ќе обожавате да се опуштате.

  • Уживајте во дневната соба, канцеларијата во домот или спалната соба
  • Одлични за забави, опуштена дружба или за уживање пред телевизорот со семејството и пријателите
  • Идеални за собите на тинејџерите, како резервен кревет или за преспивање
  • Користете ги на терасата или градината, за луксузно живеење надвор
  • Dormeo Cozy Cushion
  • Dormeo Cozy Cushion

Мебел од палети, еколошки тренд

Наоѓање на нова намена на палетите од природно дрво е еколошки начин за да донесете модерен стил по пристапна цена во домот. Модуларниот дизајн на палетите и перниците ви овозможува лесно да го менувате распоредот – од столица до кауч, до кревет, без дополнителни трошоци или алатки.

Три димензии и палети кои одговараат на нив

Перничките, се достапни во темна и светла сива и се достапни во 3 димензии. Перничето за седење (големина L), отприлика 120 x 80 x 16 см; перниче за потпирање (големина M), отприлика 120 x 45 x 16 см и перниче за потпирање (големина S), отприлика 65 x 45 x 16 см. Дрвените палети се достапни во димензија 120x80x12.8 см. Дел од новата DORMEO COZY линија за поудобен дом.

Технички карактеристики
Дормео програма дневна соба
Достапни бои light grey, сива

Рецензии од купувачи (0 рецензии)

Сè уште нема рецензии за овој производ ...

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star