КУПУВАЈТЕ ПО КАТЕГОРИИ
Наши продавници
Клуб 5*
0
0,00 ден.
Losd fsdf sd
Нема производи во вашата кошничка.

Dormeo Cozy Лента со светилки

Photo
Video

Донесете магија во градината или терасата со оваа лента од 315см составена од 20 ЛЕД светилки во топчиња од ратан. Лесни, цврсти и работат на батерии, тие ќе го разубават вашиот дом и ќе донесат нов, опуштен амбиент каде и да ги закачите. За миг, создадете поудобен и смирен простор, внатре или надвор, дома или на кампување.

Dormeo Cozy Лента со светилки
690,00 ден.
Достапно на залиха. Време на испорака: 3 до 5 работни дена.
Јавете ни се на 02 3094-552
Кратко инфо

Донесете магија во градината или терасата со оваа лента од 315см составена од 20 ЛЕД светилки во топчиња од ратан. Лесни, цврсти и работат на батерии, тие ќе го разубават вашиот дом и ќе донесат нов, опуштен амбиент каде и да ги закачите. За миг, создадете поудобен и смирен простор, внатре или надвор, дома или на кампување.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Претворете го секој простор во удобно катче

Во последно време, сите поминуваме многу време дома и научивме дека создавањето на удобна средина е важно за нашата физичка и ментална добросостојба. Соодветниот декор може да го претвори домот во ваше место за одмор, опуштање, уживање во времето поминато сами или со најблиските, заборавајќи на грижите и фокусирајќи се на тоа што е важно во животот. Сега, донесете магија во вашиот омилен простор, внатре или надвор, со Dormeo Cozy Лентата со светилки.

  • Dormeo Cozy Rattan Lights String
  • Dormeo Cozy Rattan Lights String

SНежна светлина за опуштање

Светлото може да го промени карактерот на простор, да направи да изгледа и да се чувствува поразлично, да влијае на расположението и да создаде совршена атмосфера за работа, игра или опуштање. Светилките работат 2AA батерии, кои не се вклучени, па затоа, може да се користат насекаде.

  • Користете ги во градината или на терасата.
  • Поставете ги како дополнителна светлина за опуштање во дневната соба која нема да ви пречи додека гледате телевизија.
  • За елеганција во текот на романтична вечера.
  • Поставете ги во детската соба како ноќно светло.
  • Понесете ги на кампување за магична ноќ на отворено.
  • Dormeo Cozy Rattan Lights String
  • Dormeo Cozy Rattan Lights String
  • Dormeo Cozy Rattan Lights String

Природна цврстина и елеганција на ратан

Ратан е целосно природен и еколошки материјал. Лентата е со должина од 315см и декорирана со 20 ратан топки со 5см дијаметар кои изгледаат како украси кога светилките се исклучени. Вклучете ги светилките и топла бела ЛЕД светлина во секое топче ќе создаде смирувачка светлина која ќе го разубави секој простор.

Лесни за користење и одржување

Само избришете ги со крпа, топла вода и детергент за садови по потреба.

Рецензии од купувачи (0 рецензии)

Сè уште нема рецензии за овој производ ...

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star