КУПУВАЈТЕ ПО КАТЕГОРИИ
Наши продавници
Клуб 5*
0
0,00 ден.
Losd fsdf sd
Нема производи во вашата кошничка.

Cozy Столица на расклопување

Photo
Video

Уживајте во удобноста со новата столица на расклопување кое ја нуди поддршката која ви е потребна, каде и да сте. Лесно се склопува и преместува и е изработена од материјал кој брзо се суши и е отпорен на дамки и сончева светлина, што ја прави столицата идеална за во градина или балкон, додека патувате, кампувате, на плажа или како дополнително место за седење на гостите. Достапна е во стилска темна и светла сива боја.

Cozy Столица на расклопување
3.690,00 ден.
Stock: 1
За да го дознате времето на испорака, одберете од дадените опции.
Јавете ни се на 02 3094-552
Кратко инфо

Уживајте во удобноста со новата столица на расклопување кое ја нуди поддршката која ви е потребна, каде и да сте. Лесно се склопува и преместува и е изработена од материјал кој брзо се суши и е отпорен на дамки и сончева светлина, што ја прави столицата идеална за во градина или балкон, додека патувате, кампувате, на плажа или како дополнително место за седење на гостите. Достапна е во стилска темна и светла сива боја.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Дополнително место за седење каде што ви е потребно

Најдете ја потребната удобност во оваа столица на расклопување, каде и да ви е потребна. Таа е изработена од висококвалитетни материјали кои се соодветни за користење надвор и внатре. Лесна за пренесување или за складирање и совршена за во градината или за патување надвор од дома.

 • Dormeo Cozy Folding Chair
 • Dormeo Cozy Folding Chair
 • Dormeo Cozy Folding Chair

Се склопува

Традиционалните столици за во градината често се големи и тешки за преместување кога врне или за складирање во текот на зимата. Новата Dormeo Cozy Столица е одговорот на вашите проблеми, внатре и надвор, со безбеден, едноставен дизајн кој го прави преместувањето и поставувањето лесно, за да можете да ја понесете каде и да посакате.

Практично решение за седење

Секој дом има потреба од дополнителна столица за седење, со бројни намени во текот на годината

 • Како столица за во градината или балконот
 • Дополнителна столица за гостите
 • Идеална за студените и сите кои имаат мали соби, бидејќи зафаќа малку простор кога е склопена
 • Лесно се става во автомобилот за да ја понесете на пикник, патување или на риболов
 • Спакувајте ја и понесете го на кампување
 • Dormeo Cozy Folding Chair
 • Dormeo Cozy Folding Chair
 • Dormeo Cozy Folding Chair

Висококвалитетни материјали за долгогодишна употреба

Столицата има метална рамка која може брзо и безбедно да се склопува или расклопува, без пружини кои можат да се заглават. Материјалот за седење е полиестер, кој брзо се суши и е отпорен на дамки, мувла, сончева светлина и изгледа подобро, подолго.

Доволно голема и цврста за сите во семејството

Столицата има капацитет за седење од 120кг, со висина за седење од 43,2см, ширина 71,2 см и вкупна висина од 82,4 см.

Дел од новата линија Cozy на Dormeo

Столицата на склопување е дел од новата Dormeo Cosy линија производи за домот, кои ќе го разубават и ќе го направат удобно место за вас и вашето семејство.

Технички карактеристики
Дормео програма дневна соба
Достапни бои light grey, сива

Рецензии од купувачи (0 рецензии)

Сè уште нема рецензии за овој производ ...

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star