КУПУВАЈТЕ ПО КАТЕГОРИИ
Наши продавници
Клуб 5*
0
0,00 ден.
Losd fsdf sd
Нема производи во вашата кошничка.
Photo
Video

Зголемете ја вашата Dormeo Dalia колекција со овој преубаво дизајниран 3-делен сет додатоци кои одлично ќе ја истакне елеганцијата на вашата бања, во топла кафеава или свежо зелена боја. Овој сет го вклучува класичниот сет, сад за сапун, шише за сапун и чашка и е изработен од полирезин со дрвени детали, за софистициран и модерен дизајн.

Dalia 3-делен сет додатоци
890,00 ден.
Stock: 1
За да го дознате времето на испорака, одберете од дадените опции.
Јавете ни се на 02 3094-552
Кратко инфо

Зголемете ја вашата Dormeo Dalia колекција со овој преубаво дизајниран 3-делен сет додатоци кои одлично ќе ја истакне елеганцијата на вашата бања, во топла кафеава или свежо зелена боја. Овој сет го вклучува класичниот сет, сад за сапун, шише за сапун и чашка и е изработен од полирезин со дрвени детали, за софистициран и модерен дизајн.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Стил и функционалност

Завршете со стресот и додадете поголема луксузност со 3-делниот сет додатоци за бањата. Сè што ви треба за да ја одржите бата чиста и средена, со стил со новата Dalia линија.

Dormeo Dalia Accessories 3 Pcs Set

Дизајнирани за опуштена средина

Вашата бања треба да биде место за удобност, смиреност и леснотија, затоа е важно да ја создадете правилната средина која ќе ви помогне вас и на вашето семејство, да се опуштите, да се ослободите од стресот и да ги оставите сите грижи од денот зад вас. Овој сет од три клучни додатоци ќе направи вашата бања да ви понуди чувство на смиреност и безбедност.

Dormeo Dalia Accessories 3 Pcs Set Dormeo Dalia Accessories 3 Pcs Set

Триделен сет за средена бања

Овој специјално дизајниран сет ги вклучува следните три практични работи:

  • Сад за сапун, со отвори кои ќе овозможат цедење на водата
  • Шише за сапун со пумпа кој можете да го наполните со сапун или пак шампон, крема или друга течност
  • Чашка која може да се користи за пиење или за чување на четките

Спој на модерни и антички материјали

Овој сет е изработен од два клучни материјали. Првиот е полирезин, траен материјал на база на камен, со мазен привлечен изглед. Се работи за релативно нов материјал кој е еколошки, не е отровен и канцероген, не се крши и се користи како алтернатива на пластиката. Садот за сапун и шишето за сапун се дизајнирани со дрвените детали, за топол и природен изглед кој се спојува со традиционалните вредности на семејството и домот.

Dormeo Dalia Accessories 3 Pcs Set

Одличен дизајн во две бои

Овој 3-делен сет е достапен во две класични бои, топла кафеава и свежа зелена.

Dormeo Dalia Accessories 3 Pcs Set Dormeo Dalia Accessories 3 Pcs Set

Дел од ексклузивната Dalia линија

Дел од ексклузивната линија Dormeo Dalia која се состои од бањарка, простирка за бања, корпа за алишта и 3-делен сет додатоци за бања, кои ќе донесат нов изглед на бањата.

Dormeo Dalia Accessories 3 Pcs Set
Технички карактеристики
Димензија 20x18x19cm
Дормео програма за тоалет
Материјал дрво, пластика

Рецензии од купувачи (0 рецензии)

Сè уште нема рецензии за овој производ ...

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star