Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Време за неа

Специјална понуда со производи кои им се најомилени на нашите купувачки.

-65%
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 
Photo
Video

Dreamspace јорганот е специјално дизајниран за деца. Направен е од специјални микрофибер влакна со памук. Има способност за терморегулација. Се пере на 60°C и достапен е во димензија 140 x 200 см.

Dreamspace Јорган
1.990,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-552
Достапно на залиха. Време на испорака: 3 до 5 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Dreamspace јорганот е специјално дизајниран за деца. Направен е од специјални микрофибер влакна со памук. Има способност за терморегулација. Се пере на 60°C и достапен е во димензија 140 x 200 см.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Вашите ангели заслужуваат мирен сон 

Dormeo Dreamspace јорганот е исполнет со Wellsleep® микровлакна кои му овозможуваат да дише и го прават многу мек. Уникатната структура на материјалот создава воздушни џебови, кои му додаваат волумен на јорганот и прават да се чувствувате како на облаци.   

Dreamspace Јорган

Јорган кој дише

Благодарение на материјалите од кои е изработен, овој јорган може да се користи во текот на целата година. Навлаката е направена од 100% памук кој е мек на допир и пријатен за кожата на вашето дете. Dormeo Dreamspace јорганот се пере на 40°C и е достапен во димензија 140x200 см.

Dreamspace Јорган

уникатниот дизајн на Dormeo Dreamspace колекцијата е дело на младата дизајнерка Клавдија, победник на меѓународниот Dormeo натпревар за дизајн.

Dreamspace Јорган
Технички карактеристики
Дормео линија Grow
Дормео програма за деца
Се пере во машина 60°C

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star