Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Време за неа

Специјална понуда со производи кои им се најомилени на нашите купувачки.

-65%
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Dreamspace Класична перница

Photo
Video
-22%

Dreamspace Класичната перница е специјално дизајнирана за деца на различна возраст. Перницата се пере на 60°C. Димензијата на перницата е 40 X 60 см.

Dreamspace Класична перница

Редовна цена: 890,00 ден.


Специјална цена: 690,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-552
Достапно на залиха. Време на испорака: 3 до 5 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Dreamspace Класичната перница е специјално дизајнирана за деца на различна возраст. Перницата се пере на 60°C. Димензијата на перницата е 40 X 60 см.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Перница која дише 

Оставете го детето да спие во опкружување со планети и ѕвезди. Класичната перница од Dormeo Dreamspace колекцијата е полнета со Wellsleep® микровлакна кои ја прават неверојатно мека и овозможуваат таа да дише. Навлаката е од 100% памук.   

Dreamspace Класична перница

Перница соодветна за сите, без оглед на положбата во која спиете

Dormeo Dreamspace класичната перница е соодветна за сите, без оглед на положбата во која спиете. На едната страна има патент кој ви овозможува да гја регулирате нејзината висина. Перницата се пере на 40°C и е достапна во димензија 40 x 60 см.

Dreamspace Класична перница

Оставете го вашето дете да сонува и да посегне по ѕвездите 

Уникатниот дизајн на Dormeo Dreamspace колекцијата е дело на младата дизајнерка Клавдија, победник на меѓународниот Dormeo натпревар во дизајн.

Dreamspace Класична перница
Технички карактеристики
Тип на перница класична
Димензија 40x60 см.
Дормео линија Grow
Дормео програма за деца
Се пере во машина 60°C

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star