Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

CYBER MONDAY распродажба

CYBER MONDAY распродажба

Најголемите попустите важат и денес

-70%
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 
Photo
Video

Dreamspace постелнината ќе ја разигра собата на Вашето дете. Идеална е за момчиња и девојчиња. 4 различни стилови во една постелнина. Сетот се состои од навлака за перница 40 x 60 см. и навлака за јорган 140 x 200 см. Изработени се од 100% памук и можат да се перат во машина на 60°C.

Dreamspace Постелнина
1.490,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-552
Достапно на залиха. Време на испорака: 3 до 5 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Dreamspace постелнината ќе ја разигра собата на Вашето дете. Идеална е за момчиња и девојчиња. 4 различни стилови во една постелнина. Сетот се состои од навлака за перница 40 x 60 см. и навлака за јорган 140 x 200 см. Изработени се од 100% памук и можат да се перат во машина на 60°C.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Направете му на вашето дете волшебна средина за спиење

Вашето дете ќе се движи меѓу ѕвездите и планетите со оваа шареан и разиграна Dormeo Dreamspace постелнина. Направена е од 100% памук и има две страни со различен дизајн.

Dreamspace Постелнина

Слатки соништа

Оваа постелнина обезбедува удобен и мирен сон за вашето дете без оглед на тоа дали ќе го одберете дизајнот со вселенски бродови и планети или ѕвезденото небо. Таа е направена од 100% памук и се пере на 60°C. Достапна е во една димензија: навлака за јорган: 140x200 см & навлака за перница 40x60 см.

Dreamspace Постелнина

Овозможете му на детето да ги дофати ѕвездите

Уникатниот дизај на Dormeo Dreamspace колекцијата е дело на младата дизајнерка Клавдија, победник на меѓународниот Dormeo натпревар во дизајн.

Dreamspace Постелнина
Технички карактеристики
Димензии на перница 40x60 cm
Дормео програма за деца
Материјал 100% cotton
Се пере во машина 60°C

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star