Клуб 5*
0
0,00 ден.
Losd fsdf sd
Нема производи во вашата кошничка.

Dreamspace Заштитна прекривка

Photo
Video

Заштитете го душекот на Вашето дете со меката прекривка од Дормео Dreamspace. Изработена од 100% памук со специјално дизајнирани водоотпорни материјали кои го продолжуваат животниот век на душекот. Одговара на душеци со висина и до 20 см. Се пере во машина на 60°C.

Dreamspace Заштитна прекривка
890,00 ден.
Stock: 7
За да го дознате времето на испорака, одберете од дадените опции.
Јавете ни се на 02 3094-552
Кратко инфо

Заштитете го душекот на Вашето дете со меката прекривка од Дормео Dreamspace. Изработена од 100% памук со специјално дизајнирани водоотпорни материјали кои го продолжуваат животниот век на душекот. Одговара на душеци со висина и до 20 см. Се пере во машина на 60°C.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Заштитете го вашиот душек

Заштитната прекривка за душек е одлична за детските кревети. Таа обезбедува дополнителен заштитен слој за душекот. Прекривката е водоотпорна и ги одбива течностите и има бариера за прашински грини која ве штити од бактерии.

Dreamspace Заштитна прекривка

Практична и едноставна заштитна прекривка за душек

Dormeo Dreamspace заштитната прекривка е многу едноставна за местење. Соодветна е за душек со висина до 20см. Се пере во машина на 60°C. Достапна е во две димензии: 80x190/200 и 90x190/200.

Dreamspace Заштитна прекривка

 

Dreamspace Заштитна прекривка
Дополнителни информации
Технички карактеристики
Дормео линија Grow
Дормео програма за деца

Рецензии од купувачи (0 Reviews)

Сè уште нема рецензии за овој производ ...

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star