Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Само вечерва 18:00-24:00

-10% на целата сума во кошничката

-10% на целата сума во кошничката

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Електричен затоплувач

Во моментот нема залиха
Photo
Video

Овој удобен електричен затоплувач е одлично решение за затоплување на вашите стапала. Може да го користите и за намалување на напнатоста во горниот и долниот дел од грбот, грчеви во мускулите, болка или вкочанетост во вратот и рамената. Тој има 3 нивоа на топлина, лесно е пренослив и се пере на рака.

Електричен затоплувач
4.690,00 ден.
Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-552
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Технички карактеристики
Кратко инфо

Овој удобен електричен затоплувач е одлично решение за затоплување на вашите стапала. Може да го користите и за намалување на напнатоста во горниот и долниот дел од грбот, грчеви во мускулите, болка или вкочанетост во вратот и рамената. Тој има 3 нивоа на топлина, лесно е пренослив и се пере на рака.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Дормео електричниот затоплувач е вашето решение за болни мускули

Кога станува збор за болки, Dormeo електричниот затоплувач може да ве опушти и ослободи. Уникатниот дизајн и формата на овој електричен затоплувач, го прават идеален за третман на: 

Electric Warmer Xmas

Грб и 'рбет: Ако имате тензија во горниот и долниот дел од грбот. 

Electric Warmer Xmas

Студени и изморени нозе

Electric Warmer Xmas

Врат и рамена: овој затоплувач можете да го ставите околу вратот или рамената.

Electric Warmer Xmas

Грчеви во мускулите: Електричниот затоплувач е корисен за намалување на болките во зглобовите, мускулите и грчеви во телото. 

Електричниот затоплувач можете да го користите додека се релаксирате во вашиот дом или во канцеларијата. Имате неколку нивоа на топлина и направен е од удобна ткаенина која сите ја сакаат. Овој затоплувач има далечински управувач и тајмер за исклучување по 2 часа работа. Доволно е голем за 2 пара стапала, што значи дека може да го користите заедно со вашиот партнер.     

Зошто ќе уживате во Dormeo електричниот затоплувач?

 • Повеќенаменски: за грб, рамена, раце, нозе и абдомен
 • Џебови за стапалата
 • Доволно широк за двајца
 • Можете да го носите со вас (димензии: 50x70 см)
 • Одлично за секојдневна употреба
 • Направено од супер мек материјал
 • Нивоа на топлина (Low, Med, High)
 • Брзо загревање
 • Се пере на рака
 • Автоматска функција за исклучување
Electric Warmer Xmas

Со топлинската терапија ќе ја намалите тензијата и болката во мускулите и зглобовите. Топлината функционира со тоа што ги шири крвните садови со што се подобрува протокот на крв. Ова им помага на оштетените мускули во нивната регенерација.   

Разгалете го вашето тело и уживајте во удобноста на овој електричен затоплувач.  

Технички карактеристики
Димензија 50x70 см.
Дополнителни карактеристики Напон: 230 V; Моќност: 16 W
Дормео програма спиење
Материјал полиестер

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star