Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Само вечерва 18:00-24:00

-10% на целата сума во кошничката

-10% на целата сума во кошничката

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Електрична подлога за масажа

Во моментот нема залиха
Photo
Video
Електричната подлога за масажа од Дормео е флексибилна и едноставно се адаптира на меки подлоги како душек, тросед, наддушек. Оваа подлога ви обезбедува масажа на целото тело, го стимулира крвотокот и го намалува стресот. Има 5 програми за масажа и 3 нивоа. Лесна е и компактна со ластици за лесен транспорт и складирање.
Електрична подлога за масажа
5.490,00 ден.
Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-552
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Технички карактеристики
Кратко инфо
Електричната подлога за масажа од Дормео е флексибилна и едноставно се адаптира на меки подлоги како душек, тросед, наддушек. Оваа подлога ви обезбедува масажа на целото тело, го стимулира крвотокот и го намалува стресот. Има 5 програми за масажа и 3 нивоа. Лесна е и компактна со ластици за лесен транспорт и складирање.
Дознајте повеќе
Детали за производот

Пренослив масажер со спа квалитет

Ако сакате да почувствувате целосно опуштање од главата до петите, но немате време или не сакате да платите за посета на скапи бањи, тогаш оваа подлога за масажа е токму тоа што ви е потребно. Ќе добиете фантастична релаксирачка масажа каде и да ви биде потребна, по целото тело. Без разлика дали седите во вашата канцеларија или минувате време дома, подлогата за масажа ви овозможува да се опуштите во сите позиции. Едноставно поставете ја подлогата на вашата столица за да добиете масажа на грбот или поставете ја на било каква рамна површина со цел вашето тело да добие масажа од грбот до нозете. Немојте да прифатите ништо друго освен совршенство.

Dormeo Електрична подлога за масажа

Совршено ослободување за вашето тело.

За разлика од повеќето подлоги за масирање кои единствено се фокусираат на мали делови, оваа подлога за масирање овозможува релаксирачко и смирувачко олеснување преку целото тело. Дизајнирано со претстава за вашите потреби пред се, подлогата за масажа со флексибилна кадифена подлога за масирање е опремена со 6 мотори за масирање, кои го целат вашиот грб, бедрата и листовите од нозете за да ја олесни болката и згрченоста кај целото ваше тело. Вие никогаш повторно нема да морате да одите во бања поради оваа моќна направа која го поминува секој мм цм од вашето тело.

Контролниот уред овозможува систем кој е лесен за користење при изборот на брзината, интензитетот и траекторијата на движење. Изберете го вашиот тип на масажа со 5 претходно програмирани типови на масажа и 3 различни степени на интензитет. Потоа легнете и опуштете се додека моторите, кои длабоко ве притискаат, полека ве смируваат за да заспиете.

Лесен за транспортирање

Подлогата за масирање можете да ја понесете со себе во канцеларијата, на одмор или да ја користите било каде по дома. Лесен и компактен, масажерот може да го носите со себе каде и да ви биде потребен и со тоа вие ќе бидете на само чекор до масажа со квалитет како тие кои ги добивате на бања, без разлика каде и да сте. Штом завршите, едноставно спакувајте ја подлогата и ставете ја во кутијата која е оди со него, а потоа сместе те го некаде се до следната масажа.

Dormeo Relaxation Mattress Pad

Зошто ќе ви се допадне Dormeo електричната подлога за масажа?

 • Овозможува релаксирачка масажа на целото тело.
 • Го опушта лумбалниот дел од рбетот, го стимулира протокот на крв и ги смалува анксиозноста и стресот.
 • Повеќекратна употреба: Дали ќе сакате да уживате во масажа на каучот, софата, столчето или во кревет, овој масажер е флексибилен и може да се користи за повеќе работи насекаде.
 • Далечинскиот управувач прави да се олесни промената на брзината, интензитетот и траекторијата на движење.
 • 5 програми за масирање со 3 нивоa на моќност со цел да се најде најдобриот кој ќе им одговара на вашите потреби (Низок, Среден, Висок).
 • Соодветна големина и лесно може да се свиткува за транспорт фо различни места.
 • Одличен за секојдневна употреба.
 • Направен од супер мек кадифен материјал и 3.5 цм пена за додатен комфор за време на масажата.
 • Соодветена футрола за сместување на далечинскиот управувач.
Технички карактеристики
Дормео програма спиење

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star