КУПУВАЈТЕ ПО КАТЕГОРИИ
Наши продавници
Клуб 5*
0
0,00 ден.
Losd fsdf sd
Нема производи во вашата кошничка.
Photo
Video

Ставете ја главата на свежа, нова навлака за перница и уживајте во поздрав сон. Висококвалитетна навлака за перница изработена од 100% памук која нуди чиста и удобна околина за спиење, најдобрата за вашата кожа. Достапна во 4 бои: бела, сина, сива или виолетова. Се перат во машина на 60°C.

Essenso Навлака за перница
390,00 ден.
За да го дознате времето на испорака, одберете од дадените опции.
Јавете ни се на 02 3094-552
Кратко инфо

Ставете ја главата на свежа, нова навлака за перница и уживајте во поздрав сон. Висококвалитетна навлака за перница изработена од 100% памук која нуди чиста и удобна околина за спиење, најдобрата за вашата кожа. Достапна во 4 бои: бела, сина, сива или виолетова. Се перат во машина на 60°C.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Нова постелнина за нова свежина

Важно е редовно да ја менувата вашата постелнина со цел да бидете сигурни дека спиете во здрава, хигиенска средина. Ова особено се однесува на навлаките за перници, кои се блиску до чувствителната кожа на лицето, многу часови во текот на ноќта. Надградете го вашете икуство во спиењето со нова навлака за перницата, изработена од целосно придоден памук.

Зошто памукот е најдобар материјал за постелнина

Не е никаква тајна дека памукот е најпопуларен материјал за постелнина, ценет со векови поради својата природна удобност која дава пријатно чувство на кожата. Памукот има висока впивливост и одлична спроводливост на топлина со цел да создаде природна и сува околина за спиење. Ставете ја главата на најдобрата, 100% памучна навлака за перница од Dormeo, експертите за спиење.

Класичен стил за секоја спална соба

Навлаката е еднобојна, достапна во класична сина, сива, виолетова и бела боја. Овие бои ќе ја надоплнат секоја постелнина или чаршаф. Може да се пере во машина на°C и има изглед кој ќе трае со години.

Две димензии, за сите перници

Секој сет содржи две навлаки со димензии 40х60см и 50х70см кои одговараат и на класични и на анатомски перници.

Технички карактеристики
Димензии на перница 40x60 cm, 50x70 cm
Дополнителни карактеристики 2 pcs set
Дормео програма дневна соба
Достапни бои light grey, бела, светло виолетова, сина
Материјал 100% cotton
Се пере во машина 60°C

Рецензии од купувачи (0 рецензии)

Сè уште нема рецензии за овој производ ...

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star