Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
Во моментот нема залиха
Photo
Video
-91%

Одморете се и уживајте со Дормео Extreme Soft ќебето. Направено од микровлакна со вткаени во луксузната кадифена навлака и е неверојатно меко на допир и нема да ја иритира вашата кожа. Одберете помеѓу 3 модерни бои. Достапно е во димензија 130x160 см.

Extreme Soft Ќебе

Редовна цена: 1.990,00 ден.


Специјална цена: 179,00 ден.

Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-552
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Одморете се и уживајте со Дормео Extreme Soft ќебето. Направено од микровлакна со вткаени во луксузната кадифена навлака и е неверојатно меко на допир и нема да ја иритира вашата кожа. Одберете помеѓу 3 модерни бои. Достапно е во димензија 130x160 см.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Уживајте во луксузот на мекото ќебе

Меко и луксузно, Дормео Extreme Soft ќебето е создадено за да ви пружи удобност и топлина во сите сезони. Совршено за опуштени и релаксирани ноќи, ова ќебе одлично ќе се вклопи на вашиот кревет или пак може да го користите како дополнителна прекривка во спалната соба.

Неверојатно чувство на мекост

Дормео Extreme Soft ќебето е направено од 100% микровлакна вткаени во луксузна навлака со мазен кадифен финиш кој е неверојатно мек на допир и нема да ја иритира вашата кожа.

Тоа е многу лесно, но ќе се чувствувате пријатно во долгите зимски или пак свежите летни ноќи.

Специјален, стилски дизајн за модерните домови

Единствениот модерен дизајн на Дормео Extreme Soft ќебето ќе му даде различен, модерен изглед и ќе го освежи вашиот дом. Можете да одберете една од трите модерни бои кои совршено ќе се вклопат во вашиот дом: сина, виолетова и бронзена.

Совршен подарок за вашите сакани

Дормео Extreme Soft ќебето е совршен подарок за вашите сакани – за вашиот партнер/ка, постари лица кои поголем дел од времето го поминуваат пред телевизорот или пак за деца кои сакаат да се покријат со меко ќебе.

Се пере во машина

Дормео Extreme Soft ќебето може да се пере во машина на 30°C.

Совршено одговара со Extreme Soft сетот од перници

За совршен спој погледнете го Extreme Soft сетот од перници

  • Сите кои обожаваат едноставен дизајн со живи бои
  • Одличен е за во дневната соба
  • Секој кој сака да одмори додека патува
  • Одличен за кампување и планирање
  • Децата го обожаваат!
  • Одличен подарок за младоженци, родители, парови, пријатели
Технички карактеристики
Димензија 130x160 см.
Дополнителни карактеристики Материјал: 100% полиестер
Дормео програма дневна соба
Се пере во машина 30°C

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Сите наши продавници се отворени!

Нарачајте онлајн со достава до дома #останидома