Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
Photo
Video

Fantasia бањарката има голема моќ за апсорпција и е многу мека. Се пере на 60°C, и е достапна во 2 бои - беж и тиркизна и 3 големини.

Fantasia Бањарка
Од 1.790,00 ден. До
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-552
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Fantasia бањарката има голема моќ за апсорпција и е многу мека. Се пере на 60°C, и е достапна во 2 бои - беж и тиркизна и 3 големини.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Dormeo Fantasia бањарката е направена од 100% памук, неверојатно е мека и топла. 

Меко и топло чувство

Fantasia бањарката е достапна во две бои - беж и тиркизна. Се пере во машина на 60°C и можете да одберете помеѓу 3 димензии: S, M, L.

Разиграјте ја вашата бања со новата Fantasia колекција

Dormeo ви ја претставува новата Fantasia колекција за додатоци во бањата. Создадете комплетно персонализиран изглед на вашата бања со најновите пешкири, бањарки, простирки, завеси за во бања или кошници за алишта.  

Технички карактеристики
Материјал 100% cotton
Се пере во машина 60°C

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star