Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Зимска акција

Зимовий розпродаж! - до -80%

-80%
 
[banner_timer]
 

CYBER MONDAY распродажба

CYBER MONDAY распродажба

Најголемите попустите важат и денес

-70%
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 
Photo
Video

Разубавете ја вашата бања со модерната и практична Dormeo Fantasia кошница за алишта. Достапна е во 2 бои - елегантна беж со модерен дизајн или тиркизна за посвеж изглед.

Fantasia Корпа за алишта
590,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-552
За да го дознате времено на испорака, одберете од дадените опции.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Разубавете ја вашата бања со модерната и практична Dormeo Fantasia кошница за алишта. Достапна е во 2 бои - елегантна беж со модерен дизајн или тиркизна за посвеж изглед.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Одличен додаток за секој дом

Разубавете ја вашата бања со модерната и практична Dormeo Fantasia корпа за алишта. Достапна е во 2 бои - елегантна беж со модерен дизајн или тиркизна за посвеж изглед.

Практична и едноставна за употреба

Dormeo Fantasia корпата за алишта е направена од долготраен полиестер кој ја прави лесна за поместување од едно на друго место. Благодарение на тоа што оваа кошница се склопува, таа е едноставна и за складирање кога не ви е потребна. Таа има практични рачки и е со димензии 38x49 см.

Разиграјте ја вашата бања со новата колекција Fantasia

Дормео ви ја претставува најновата колекција на додатоци за во бањата - Fantasia. Креирајте персонализиран изглед на вашата бања со Fantasia пешкирите, бањарките, простирките, корпата за алишта и завесата.

Технички карактеристики
Дормео програма дневна соба

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star