Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
Во моментот нема залиха
Photo
Video
-80%

Високо квалитетна и долготрајна завеса која се чисти многу брзо и едноставно. Достапна е во две бои: беж и тиркизна. Се пере на 40°C. Добивате и 12 пластични куки за прикачување. Достапна во димензии: 180x180 см.

Fantasia Завеса за бања

Редовна цена: 590,00 ден.


Специјална цена: 119,00 ден.

Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-552
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Дополнителни информации
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Високо квалитетна и долготрајна завеса која се чисти многу брзо и едноставно. Достапна е во две бои: беж и тиркизна. Се пере на 40°C. Добивате и 12 пластични куки за прикачување. Достапна во димензии: 180x180 см.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Свеж изглед за секоја бања

Разубавете ја вашата бања со квалитетната и долготрајна завеса за во бања Fantasia, достапна во две бои - беж и тиркизна.  

Специјални карактеристики за едноставно чистење и безбедна употреба

Dormeo Fantasia завесата за во бања е направена од внимателно одбрана ткаенина од полиестер која се пере во машина на 40°C. Ткаенината ја одбива водата што ја прави безбедна за вас и вашето семејство. Добивате и 12 пластични куки за нејзино прикачување. Димензии: 180x180 см.

Развеселете ја бањата со новата Fantasia колекција

Dormeo ви ја претставува новата колекција Fantasia специјализирана за додатоци во бањата. Создадете персонализиран изглед на вашата бања со Fantasia пешкирите, бањарките, простирката, кошницата за алишта и завесата.

Дополнителни информации

Високо квалитетна и долготрајна завеса која се чисти многу брзо и едноставно. Достапна е во две бои: беж и тиркизна. Се пере на 40°C. Добивате и 12 пластични куки за прикачување. Достапна во димензии: 180x180 см.

Технички карактеристики
Материјал 100% polyester
Се пере во машина 40°C

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Сите наши продавници се отворени!

Нарачајте онлајн со достава до дома #останидома