Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Futon Дополнителна навлака

Во моментот нема залиха
Photo
Video
-80%

Заштитете го вашиот душек од нечистотии и воодушевете ги гостите со модерни и практични додатоци. Оваа навлака е направена од високо-квалитетен полиестер за едноставно одржување.

Futon Дополнителна навлака

Редовна цена: 890,00 ден.


Специјална цена: 179,00 ден.

Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-552
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Заштитете го вашиот душек од нечистотии и воодушевете ги гостите со модерни и практични додатоци. Оваа навлака е направена од високо-квалитетен полиестер за едноставно одржување.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Резервна навлака за дополнителна заштита

Резервната навлака е одлична за комбинација со Dormeo Futon 3во1.

Модерен стил и практична употреба

Навлаката е направена од мек материјал со нелизгачко дно за безбедна употреба и има 2 странични џебови за чување на далечинско или весници. Заштитете го вашиот душек од нечистотии и воодушевете ги гостите со модерни и практични додатоци.

Долготрајни материјали за едноставно перење

Оваа навлака е направена од високо-квалитетен полиестер за едноставно одржување и се пере во машина на 40°C. Одберете помеѓу две бои: портокалова и сина. Димензии: 65 x 65 x 36 см.

Технички карактеристики
Димензија 65x65x36 cm
Материјал полиестер
Се пере во машина Само навлаката на 40 °C

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Сите наши продавници се отворени!

Нарачајте онлајн со достава до дома #останидома