Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Зимска акција

Зимовий розпродаж! - до -80%

-80%
 
[banner_timer]
 

CYBER MONDAY распродажба

CYBER MONDAY распродажба

Најголемите попустите важат и денес

-70%
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 
Photo
Video
-57%

Носете лап топ, документи, и мали лични предмети со Dormeo GO бизнис торбата. Таа има класичен облик и неколку џебови, рачки со алуминиум, и каиш за на рамо.

GO Бизнис чанта

Редовна цена: 2.990,00 ден.


Специјална цена: 1.290,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-552
Достапно на залиха. Време на испорака: 3 до 5 работни дена.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Дополнителни информации
Кратко инфо

Носете лап топ, документи, и мали лични предмети со Dormeo GO бизнис торбата. Таа има класичен облик и неколку џебови, рачки со алуминиум, и каиш за на рамо.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Носете леп топ, документи, и мали лични предмети со Dormeo GO бизнис торбата.

Таа има класичен облик и неколку џебови, рачки со алуминиум, и каиш за на рамо.

Бизнис торбата има дел за лап топ, одделен дел за документи и дел со внатрешни џебови за сите ваши ситници.

Идеална за деловни патувања направена од полиестер ткаенина која е отпорна на нечистотии и течности. Во надворешните џебови можете да ги чувате малите додатоци.

Карактеристики:

 • долготрајна
 • направена е од материјал отпорен на нечистотии и течност
 • дел за лап топ 15,4’’
 • неколку џебови за додатоци
 • лесна
Дополнителни информации
 • Материјал: Надворешен: 100% полиестер, Внатрешен: 100% полиестер
 • Димњнзии: 40x30x9,5 см.
 • Волумен: 10,8 л.
 • Тежина: 0,76 кг.
 • Одржување: се пере на раце

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star