КУПУВАЈТЕ ПО КАТЕГОРИИ
Наши продавници
Клуб 5*
0
0,00 ден.
Losd fsdf sd
Нема производи во вашата кошничка.
Во моментот нема залиха
Photo
Video

Носете лап топ, документи, и мали лични предмети со Dormeo GO бизнис торбата. Таа има класичен облик и неколку џебови, рачки со алуминиум, и каиш за на рамо.

GO Бизнис чанта
2.990,00 ден.
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-552
Кратко инфо

Носете лап топ, документи, и мали лични предмети со Dormeo GO бизнис торбата. Таа има класичен облик и неколку џебови, рачки со алуминиум, и каиш за на рамо.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Носете лап топ, документи, и мали лични предмети со Dormeo GO бизнис торбата.

Таа има класичен облик и неколку џебови, рачки со алуминиум, и каиш за на рамо.

Бизнис торбата има дел за лап топ, одделен дел за документи и дел со внатрешни џебови за сите ваши ситници.

Идеална за деловни патувања направена од полиестер ткаенина која е отпорна на нечистотии и течности. Во надворешните џебови можете да ги чувате малите додатоци.

Карактеристики:

  • долготрајна
  • направена е од материјал отпорен на нечистотии и течност
  • дел за лап топ 15,4’’
  • неколку џебови за додатоци
  • лесна
Дополнителни информации
  • Материјал: Надворешен: 100% полиестер, Внатрешен: 100% полиестер
  • Димензии: 40x30x9,5 см.
  • Волумен: 10,8 л.
  • Тежина: 0,76 кг.
  • Одржување: се пере на раце

Рецензии од купувачи (0 рецензии)

Сè уште нема рецензии за овој производ ...

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star