КУПУВАЈТЕ ПО КАТЕГОРИИ
Наши продавници
Клуб 5*
0
0,00 ден.
Losd fsdf sd
Нема производи во вашата кошничка.
Photo
Video

Патувајте со стил со овој ранец со капацитет од 20л, изработен од еколошки материјали и дизајниран за удобност и практична употреба. Одличен е за секој ден или како рачен багаж. Страничните џебови се лесно достапни, џеб со патент за вредни предмети, голем џеб со посебен дел за лаптоп. Ергономичниот облик го прават овој ранец лесен за носење. Достапен во стилска сина боја.

Go Eco Ранец
1.790,00 ден.
Достапно на залиха. Време на испорака: до 6 работни дена.
Јавете ни се на 02 3094-550
Кратко инфо

Патувајте со стил со овој ранец со капацитет од 20л, изработен од еколошки материјали и дизајниран за удобност и практична употреба. Одличен е за секој ден или како рачен багаж. Страничните џебови се лесно достапни, џеб со патент за вредни предмети, голем џеб со посебен дел за лаптоп. Ергономичниот облик го прават овој ранец лесен за носење. Достапен во стилска сина боја.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Ранец, за практичност при патувања

Ранците се идеален начин за носење на мал багаж или секојдневни неопходни предмети за работа, училиште или планинарење. Со вистинскиот дизајн, тежината се распределува на најцврстиот дел од телото – нозете, оставајќи ги рацете слободни за ракување со пасоши, ќеси, фотографирање, држење за рака и многу повеќе.

Дизајниран за патување и секојдневна употреба

Овој ранец од 20л е доволно голем за секојдневна употреба и доволно мал, со димензии 31.5 x 15 x 44.5см, за да го користите како рачен багаж. Паметната употреба на џебовите и деловите го прават идеален за на работа, училиште, патување, кампување, пикник и сл.:

  • Простран главен џеб за облека, книги и други поголеми предмети
  • Посебен обложен дел за безбедно да го носите вашиот лаптоп 15.4"
  • Два внатрешни џебови за чување на пенкала, полначи и други предмети
  • Два странични џебови за брз пристап до мали предмети кои ви се потребни
  • Џеб со патент на задниот дел за безбедно чување на пасошот, клучевите, паричникот и другите вредни предмети

Практичен, удобен и безбеден

Практичниот и стилски дизајн го прави овој ранец идеален додаток на сечија колекција на багаж. Има ергономски дизајн за максимална удобност, додека прилагодливите прерамки ви обезбедуваат чувство на леснотија, без разлика на товарот. Со овој ранец, кој безбедно ќе стои на вашиот грб, никогаш повеќе нема да треба да се грижите дека ќе го заборавите некаде или дека некој ќе ви го украде, дури и во најголемите гужви.

Еколошки материјали

Dormeo Go Eco Ранецот е комбинација од паметен дизајн со употреба на еколошки материјали. Голем дел од него е изработен од 100% рециклирана „PET“ пластика, што значи пластиката е претворена во нешто корисно, траен материјал кој ќе ви обезбеди долги години употреба без оштетување на околината.

Технички карактеристики
Димензија 31,5 x 15 x 44,5 cm
Дополнителни карактеристики Volume: 20L
Материјал PET

Рецензии од купувачи (0 рецензии)

Сè уште нема рецензии за овој производ ...

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star