Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Green tea Класична перница

Photo
Video
-54%

Dormeo Green tea Класичната перница нуди соодветна поддршка за вратот и главата, без разлика во која положба спиете. Мека е, дише и е полнета со Wellsleep микровлакна и има одлични терморегулациски карактеристики. Има микро капсули од екстракт од зелен чај во навлаката кои помагаат да се смирите, да се ослободите од стресот и да се впуштите во слатки соништа. Целосно се пере на температура од 60°C.

Green tea Класична перница

Редовна цена: 1.980,00 ден.


Специјална цена: 919,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-552
Не е на залиха во моментов. Ќе ве известиме за точно време на испорака.
  • Кратко инфо
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Dormeo Green tea Класичната перница нуди соодветна поддршка за вратот и главата, без разлика во која положба спиете. Мека е, дише и е полнета со Wellsleep микровлакна и има одлични терморегулациски карактеристики. Има микро капсули од екстракт од зелен чај во навлаката кои помагаат да се смирите, да се ослободите од стресот и да се впуштите во слатки соништа. Целосно се пере на температура од 60°C.

Дознајте повеќе
Технички карактеристики
Дормео линија Comfort
Дормео програма спиење

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Сите наши продавници се отворени!

Нарачајте онлајн со достава до дома #останидома