Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

CYBER MONDAY распродажба

CYBER MONDAY распродажба

Најголемите попустите важат и денес

-70%
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 
Во моментот нема залиха
Photo
Video

Специјално издание на Hero постелнина со минималистички дизајн направен од 100% сатенски памук. Достапна во 2 бои. Може да се пере во машина на 40℃. Единечниот сет вклучува навлака за јорган 140x200см и навлака за перница 50x70см, а дуплиот сет вклучува навлака за јорган 200x200см и две навалки за перници. Навлаката за јорганот е со копчиња, додека навлаката за перница се затвора во вид на плико.

HERO Постелнина
Од 1.590,00 ден. До
Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-552
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Специјално издание на Hero постелнина со минималистички дизајн направен од 100% сатенски памук. Достапна во 2 бои. Може да се пере во машина на 40℃. Единечниот сет вклучува навлака за јорган 140x200см и навлака за перница 50x70см, а дуплиот сет вклучува навлака за јорган 200x200см и две навалки за перници. Навлаката за јорганот е со копчиња, додека навлаката за перница се затвора во вид на плико.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Уживајте во 100% сатенски памук

Hero постелнината е направена од чист сатенски памук со уникатен дизајн со сјаен финиш. Пријатна е и мека на допир. Оваа постелнина ќе донесе чувство на гордост и хероизам во вашиот дом.

Достапна е во две комбинации на бои:

  • виолетова со бела, сиви и темно кафеави линии или
  • сина со бела, сиви и темно сини линии.

Едниот дизајн е комбинација од боите, додека другиот дизајн е еднобоен.

Навлаката за јорганот е со копчиња, додека навлаката за перница се затвора во вид на плико. Постелнината е лесна за одржување, може да се пере во машина на 40℃.

Елегантна со привлечен изглед

Оваа постелнина со својата едноставност и елеганција ќе донесе класичен, но истовремено и модерен стил во вашата спална соба.

Silvadur™ третман

Оваа постелнина е третирана со Silvadur™, што ја подобрува свежината и помага да се зачува изгледот и трајноста на постелнината.

Му помага на телото да се регенерира и придонесува за подобар, подлабок и поквалитетен сон.

Спијте како ХЕРОЈ!

Ние во Дормео знаеме колку е важен сонот за подобар и поуспешен живот. Нашата HERO колекцијата е дизајнирана за да ви овозможи херојски сон и одмор кој го заслужувате. Бидејќи кога спиете како херој, се будите како херој и живеете како херој.

Повеќе за кампањата

Технички карактеристики
Димензии на перница 50x70 cm
Дополнителни карактеристики Silvadur™ третман
Дормео програма дневна соба
Достапни бои пурпурна, сина
Материјал памучен сатен
Се пере во машина 40°C

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star