КУПУВАЈТЕ ПО КАТЕГОРИИ
Наши продавници
Клуб 5*
0
0,00 ден.
Losd fsdf sd
Нема производи во вашата кошничка.
Photo
Video

Претворете ја секоја спална соба во слатко и шармантно место за одмор и опуштање, со оваа нова I Owl You постелнина. Изработена од целосно природен памук за удобност и мекост. Изберете една од четирите бои и уживајте во 4-во-1 изгледот со двостраните навлаки за перница и јорган. Достапна во димензија 140х200см, се пере на 60°C за долготраен изглед.

I Owl You Постелнина
1.890,00 ден.
За да го дознате времето на испорака, одберете од дадените опции.
Јавете ни се на 02 3094-552
Кратко инфо

Претворете ја секоја спална соба во слатко и шармантно место за одмор и опуштање, со оваа нова I Owl You постелнина. Изработена од целосно природен памук за удобност и мекост. Изберете една од четирите бои и уживајте во 4-во-1 изгледот со двостраните навлаки за перница и јорган. Достапна во димензија 140х200см, се пере на 60°C за долготраен изглед.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Нов изглед за спалната соба

Најбрзиот начин за да го смените изгледот на спалната соба е да ја промените постелнината, со навлаки за јорган и пернца кои ќе создадат совршена атмосфера за одмор и опуштање. Сега, можете да додадете и доза хумор и љубов со шармантниата постелнина од популарната колекција на Dormeo - Emotion, со безвременската порака “Owl you need is Love".

Dormeo I Owl You Bedding Set

Начин да покажете дека се грижите

Бувчињата со чувства се семејство на пријатели кои знаат дека топлиот дом и блиските врски се тајната на среќниот живот. Оваа нова постелнина ја споделува љубовта со дизајн кој ќе го допре вашето срце и ќе ве насмее. Идеална е за детската соба и за секого кое сака малку повеќе слатки моменти во спалната соба.

Dormeo I Owl You Bedding Set

4-во-1 изглед за шарена соба

Навалките за перница и јорган се дизајнирани за да ви обезбедат најразлични изгледи во спалната соба.

  • Едната страна на навлаката на јорганот има три шармантни бувчиња и слоганот “Owl You Need is Love”, додека другата страна е еднобојна.
  • Едната страна на навлаката за перница го покажува смешниот израз на бувчето - вклучувајќи и 3D уши! Другата страна има срциња, за слатки соништа.
  • Dormeo I Owl You Bedding Set
  • Dormeo I Owl You Bedding Set
  • Dormeo I Owl You Bedding Set
  • Dormeo I Owl You Bedding Set

Комбинирајте ги страните за да создадете четири различни комбинации од еден сет. Постелнината е достапна во жолта, зелена, сина или праска боја.

Квалитетни материјали и финиш

Нека не ве залажува слаткиот изглед на псотелнинита, таа е изработена според највисоките стандарди на Dormeo. Произведена со 100% целосно природен памук кој е издржлив и антиалергиски. Навлаката за перница е со димензија 50x70 см, се затвора со преклопување, додека навлаката за јорган е со димензија 140х200см и се затвора со патент.

Dormeo I Owl You Bedding Set

Лесна за одржување, за издржливи и трајни бои

Употребата на памук значи дека постелнината е лесна за одржување и целосно се пере во машина на 60°C. Боите ќе останат светли по перењето, дури и памукот ќе стане помек со тек на време.

Dormeo I Owl You Bedding Set

Emotion Owl Колекција

I Owl you Постелнината е дел од колекцијата Emotion Owl, која се состои и од други производи како перници, ќебиња, јоргани и меки играчки кои ќе ви по могнат да создадете удобна средина за спиење.

Проверете тука

Технички карактеристики
Дормео програма дневна соба

Рецензии од купувачи (0 рецензии)

Сè уште нема рецензии за овој производ ...

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star