КУПУВАЈТЕ ПО КАТЕГОРИИ
Наши продавници
Клуб 5*
0
0,00 ден.
Losd fsdf sd
Нема производи во вашата кошничка.
Photo
Video
Ова прекрасно ќебе ќе ги направи дремките и ноќните спиења позабавни. Меко и топло ќебе направено од полиестер, со дизајн со ѕвезди направен да инспирира возбудливи соништа. Совршен е за детската соба и лесно може да се спакува за да му овозможи на вашето малечко удобност каде и да е. Се пере во машина и е со димензија 120x160см.
Лан Ќебе
1.490,00 ден.
Достапно на залиха. Време на испорака: 3 до 5 работни дена.
Јавете ни се на 02 3094-552
Кратко инфо
Ова прекрасно ќебе ќе ги направи дремките и ноќните спиења позабавни. Меко и топло ќебе направено од полиестер, со дизајн со ѕвезди направен да инспирира возбудливи соништа. Совршен е за детската соба и лесно може да се спакува за да му овозможи на вашето малечко удобност каде и да е. Се пере во машина и е со димензија 120x160см.
Дознајте повеќе
Детали за производот

Спиењето е важно за сите, особено за децата кои растат

Одморот во текот на цела ноќ и квалитетниот сон можат да му помогнат на вашето дете да го развие целосниот потенцијал, да посветува повеќе внимание во текот на денот и да биде посреќно и поздраво.Lan Space Ќебето ќе го направи одењето во кревет забавно, со разигран привлечен дизајн и топлина која ќе ја обожавате вие и вашето дете.

Повеќе од ќебе

Тематскиот дизајн со вселена и тоа што ова ќебе е лесно за користење и одржување, а и брзо се суши, го прави подобро од било кое обично ќебе.

  • Ставете го на подот за безбедно место за игра или пикник.
  • Користете го како прекривка за дополнителна топлина во постудените денови.
  • Понесете го на одмор или на преспивање, така вашето дете секогаш ќе се чувствува безбедно.
Dormeo Lan Space Blanket

Трајно е и се пере

Ќебето е направено од полиестер, па затоа е меко и топло, без гребење и иритации. Антиалергиски, дише и отпорно на влага, затоа ќе остане свежо подолго време. Ќебето се пере во машина и е со димензија 130x190см, доволно големо за да ги собере најголемите соништа.

Dormeo Lan Space Blanket

Дел од нашата нова линија за спанковци

Новата линија производи Lan & Lana ќе им понудат удобност на најмалите дечиња насекаде. Со разигран дизајн изработени од најмелките, најтоплите и најквалитетните материјали. Колекцијата ќе го воодушеви вашето дете и ќе ги инспирира најслатките соништа. Колекцијата вклучува ќебе, перница, јорган и тепих.

Технички карактеристики
Дормео програма за деца

Рецензии од купувачи (0 рецензии)

Сè уште нема рецензии за овој производ ...

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star