Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

CYBER MONDAY распродажба

CYBER MONDAY распродажба

Најголемите попустите важат и денес

-70%
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 
Во моментот нема залиха
Photo
Video

Уживајте во оваа лесна, пријатна и практична прекривка, достапна во две нови бои - Сиво / бела и Кафеава / беж. Има антибактериски третман кој штити од непријатни мириси.

Light Прекривка
Од 1.290,00 ден. До
Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-552
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Уживајте во оваа лесна, пријатна и практична прекривка, достапна во две нови бои - Сиво / бела и Кафеава / беж. Има антибактериски третман кој штити од непријатни мириси.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Идеална за свежите летни ноќи

Dormeo Light прекривката е лесна, пријатна на допир и многу практична, и идеална за студените летни ноќи. Користете ја сама или како дополнителна прекривка во останатите годишни времиња.

Специјален дизајн со ефект на ладење

Прекривката има нежни мали отвори кои обезбедуваат дополнителен ефект на ладење, со кој ќе спиете мирно во текот на потоплите годишни времиња.

Одлична декоративна прекривка

Благодарение на едноставниот, но интересен дизајн, оваа прекривка можете да го користите и како декоративна.

Антибактериски третман кој ве штити од непријатни мириси и микроби

Антибактериски третман кој го контролира растот и равојот на бактериите.

Она чувство на “тукушто перено“ кое сите го сакаме

Некои ткаенини кои имаат антимикробен третман го задржуваат она чувство на “тукушто перено“ кое сите го сакаме. Доколку редовно го користите, оваа карактеристика значително ќе ја намали потребата од негово перење.

Класична комбинација на бои

Достапни бои: Сиво / бела и Кафеава / беж

Се пере во машина

Dormeo Light прекривката се пере во машина, што ја прави многу едноставна за одржување.

Достапна во 3 димензии

Оваа  прекривка е достапна во три димензии: 140 x 200 см / 200 x 200 см / 220 x 240 см.

Технички карактеристики
Анти-бактериски третман Да
Димензија 140x200 / 200x200 / 220x240 см.
Дормео програма дневна соба
Полнење 100% Полиестер; 100gsm полнење
Се пере во машина 30°C
Сезона цела година

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star