КУПУВАЈТЕ ПО КАТЕГОРИИ
Наши продавници
Клуб 5*
0
0,00 ден.
Losd fsdf sd
Нема производи во вашата кошничка.
Photo
Video

Збогатете го домот со оваа модерна и стилска ламба на допир. Со едноставен допир можете да ја контролирате ламбата и да изберете една од трите нивоа на светлина. Соодветна за амбиентално светло и за ноќна ламба.

Lucia Ламба на допир
1.490,00 ден.
Достапно на залиха. Време на испорака: до 6 работни дена.
Јавете ни се на 02 3094-552
Кратко инфо

Збогатете го домот со оваа модерна и стилска ламба на допир. Со едноставен допир можете да ја контролирате ламбата и да изберете една од трите нивоа на светлина. Соодветна за амбиентално светло и за ноќна ламба.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Создадете ја вистинската средина за домот кој го сакате

Голем дел од времето го поминуваме внатре и најголем дел од тоа време – дома. Затоа, важно е да создадете средина која прави да се чувствувате опуштено, слободно и смирено. Начинот на кој ќе го декорирате домот го изразува вашиот стил и создава место кое е дизајнирано токму како што сакате вие. Вашето лично светилиште, каде ќе се одморите, наполните со енергија и ќе уживате во вашето слободно време.

Светлото е тајната на внатрешниот дизајн

Дизајнерите за внатрешно уредување знаат колку светлото може да го смени изгледот и чувството на просторот. Внимателното избирање на ламби и избирање на вистинскиот простор за нив создава расположение кое ќе ве инспирира. Сега, можете да уживате во преубава ламба која изгледа како уметничко дело, има три нивоа на светлина и ќе го промени расположението во собата во било кој период од денот.

3-во-1 светлина со контрола на допир

Ламбата се контролира со допирање на основата.

  • Првиот допир ја претвора ламбата во ноќна ламба, идеална за во детска соба или за создавање на пријатна атмосфера во текот на вечерта.
  • Вториот допир е блага светлина, за романтично чувство.
  • Третиот допир е појака светлина, идеална за читање или осветлување на собата.
  • Четвртиот допир ја исклучува ламбата, без потреба од копчиња.

Дел од нова ексклузивна линија

Ламбата на допир е достапна во една димензија и боја, црна и се продава без сијалица Дел е од новата Lucia линија на Dormeo, за да можете да го надополните изгледот со јорган, прекривка, постелнина, декоративна перница, пешкир, ламба на допир и многу повеќе, носејќи ново ниво на стил и удобност во домот.

Рецензии од купувачи (0 рецензии)

Сè уште нема рецензии за овој производ ...

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star